07.12.2015 14:06

Śpij spokojnie z Sex Pistols!

Wiemy, że brzmi to naprawdę dziwnie, ale za moment przekonacie się, że naprawdę się da... Posłuchajcie Sex Pistols w wersji kołysankowej!

Śpij spokojnie z Sex Pistols!
foto: materiały prasowe

Ten zespół nigdy nie kojarzył Wam się z czymś spokojnym i nie wyobrażaliście sobie dorzucić kawałków Sex Pistols do swojej playlisty na sen? Pora to zmienić! Z pomocą przychodzi Wam projekt Twinkle Twinkle Little Rock Star, który niejednego rockmana (nie mówiąc już o jego dzieciach) ukołysał już do snu...

Tym razem przyszła pora na przerobienie przez „dobranockowy zespół” utworów z jedynej studyjnej płyty brytyjskiej kapeli - „Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols” z 1977 roku. Posłuchajcie coveru pierwszego singla promującego krążek, czyli „Anarchy in the U.K.” w usypiającym wydaniu!

To nie pierwszy, drugi czy nawet dziesiąty raz, kiedy Twinkle Twinkle Little Rock Star przerabia ostre kawałki na wersje, które pomogą oswoić dzieci z mrocznymi melodiami. Na koncie zespół ma już między innymi covery Type O Negative, Queens Of The Stone Age, Evanescence, Rage Against The Machine, Def Leppard, Faith No More i Megadeth.

Aby poznać resztę numerów Sex Pistols w postaci kołysanek, możecie zakupić całą płytę z interpretacją punkowych przebojów na tej stronie internetowej.

Tracklista:

 1. Holidays in the Sun
 2. Bodies
 3. No Feelings
 4. Liar
 5. Problems
 6. God Save the Queen
 7. Seventeen
 8. Anarchy in the U.K.
 9. Sub-mission
 10. Pretty Vacant
 11. New York
 12. EMI

Podoba Wam się taka wersja „Anarchy in the U.K.”?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Sex Pistols