28.09.2017 16:12

Spotify oferuje nową playlistę – „Twoja kapsuła czasu”

Tysiące utworów z lat młodości dobrane na podstawie twojego gustu. Oto nowy pomysł Spotify.

Spotify oferuje nową playlistę – „Twoja kapsuła czasu”
foto: materiały prasowe

Od czwartku 28 września 2017 playlista „Twoja kapsuła czasu” będzie widoczna dla wszystkich użytkowników Spotify. Na nowej spersonalizowanej playliście fani muzyki znajdą 30 najbardziej nostalgicznych utworów z czasów młodości, które razem stworzą ścieżkę dźwiękową do powrotu do przeszłości.   

„Twoja kapsuła czasu" to kontynuacja sukcesu, jaki odniosła playlista „Letnie muzyczne wspomnienie", którą Spotify udostępniło użytkownikom serwisu latem tego roku, jednak jej celem jest przywołanie silnych wspomnień z lat młodości.

Poniżej możecie zeskanować kod, aby przenieść się do playlisty:

large_kod_Spotify_YTC

Playlista będzie dostępna z poziomu sekcji Home oraz w kategorii Wg dekad, w aplikacji mobilnej Spotify dla systemów iOS i Android, a także za pośrednictwem strony timecapsule.spotify.com.

Oprócz playlist, Spotify opublikował ostatnio kilka ciekawych zbiorów ze statystykami - mogliśmy dowiedzieć się czego najchętniej słuchali Polacy przez wakacje, a także które rockowe zespoły są najczęściej słuchane na platformie. Idąc tym tropem już za parę miesięcy będziemy mogli się dowiedzieć do jakich utworów z czasów młodości wracamy najchętniej.

Kamil Kacperski
Tagi: #Rock News #Spotify