Spotify stworzyło playlistę dla zaszczepionych przeciw Covid-19. Na liście utwory AC/DC i Europe

15.04.2021 16:21
Spotify Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Czego słuchać, gdy jest się już szczepionym przeciwko Covid-19? Spotify stworzyło specjalną playlistę.

Na Spotify możemy znaleźć wiele playlist na każdą okazję - na pobudkę, do ćwiczeń, do zrelaksowania się, czy też playlisty z konkretnym rodzajem muzyki. Pandemia również zrobiła swoje, więc w serwisie streamingowym nie zabrakło zestawień piosenek, które mają nam pomóc w czasie lockdownu. Spotify zauważyło, że na platformie pojawia się coraz więcej playlist dla tych, którzy już się zaszczepili przeciwko Covid-19 i postanowiło stworzyć własne zestawienie. Jakie utwory znajdziemy na playliście?

Polecamy

Spotify stworzyło playlistę dla zaszczepionych przeciw Covid-19. Na liście utwory AC/DC i Europe

Okazuje się, że od 1 stycznia na Spotify powstało aż 7700 playlist dotyczących szczepień przeciwko Covid-19. No właśnie, czego będą słuchać osoby, które już się zaszczepiły? Analitycy Spotify zauważyli, że na playlistach użytkowników pojawiły się optymistyczne i energiczne kawałki.

Serwis streamingowy stworzył własne zestawienie 25 piosenek - na playliście Vaccine Songs znalazły się m.in. takie utwory, jak "The Final Countdown" Europe, "Shot in the Dark" AC/DC, "I'm Still Standing" Eltona Johna czy "Here Comes the Sun" The Beatles.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.