14.09.2018 15:41

Spotify wprowadził większy limit pobrań piosenek w trybie offline

Teraz będziemy mogli pobrać ogromne ilości ulubionej muzyki na Spotify.

Spotify wprowadził większy limit pobrań piosenek w trybie offline
foto: fotolia.com

Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki i słuchają jej zawsze oraz wszędzie i nie lubią żadnych ograniczeń. Dlatego zapewne ta wiadomość ucieszy niejednego melomana, który jest użytkownikiem Spotify Premium. Jeden z największych serwisów streamingowych zwiększył ilość utworów możliwych do pobrania offline oraz liczbą urządzeń. 

Spotify - większy limit pobrań piosenek w trybie offline

Dotychczas mieliśmy limit w wysokości 3333 piosenek, które mogliśmy pobrać i słuchać również offline. Ponieważ 3 urządzenia mogły być podpięte pod jedno konto w sumie jeden użytkownik mógł ściągnąć 6666 utworów.

Spotify jednak postanowił zwiększyć tę liczbę do aż 10 tysięcy na jednym urządzeniu. Co więcej serwis zwiększył limit urządzeń, na których możemy słuchać muzyki -obecnie jest to 5 urządzeń. W sumie zatem pobierzemy aż 50 tysięcy piosenek. Teraz tylko trzeba znaleźć czas i sposobność, żeby przesłuchać tyle muzyki!

foto: fotolia.com

Nowe funkcje na Spotify

Użytkownicy Spotify, którzy mają Androida otrzymali opcję, dzięki której w końcu mogą zmieniać kolejności utworów na playlistach. Spotify jest jednym z najczęściej wybieranych serwisów streamingowych - w grudniu 2017 roku miał 71 mln abonentów oraz aż 159 mln aktywnych użytkowników. Firma weszła w marcu 2018 na giełdę.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Spotify