Spotify wydłuża darmowy okres próbny

23.08.2019 13:24
Spotify wydłuża darmowy okres próbny Fot. źródło: materiały prasowe

Jeśli dotąd nie zdecydowaliście się na przetestowanie najpopularniejszej apki streamingowej teraz macie idealną okazję.

Spotify to zdecydowanie najpopularniejszy i największy serwis z muzyką dostępny obecnie na rynku. Chociaż w Polsce dosyć dużym zainteresowaniem może poszczycić się również Tidal, to jeśli chodzi o światowy rynek, firma Jaya-Z jest daleko w tyle.

Dzisiaj Spotify poinformowało, że zmienia zasady, na których użytkownicy będą mogli korzystać z okresu próbnego w Spotify Premium. I może to jeszcze mocniej przechylić szalę na rzecz szwedzkiej marki.

Przeczytaj także

Dłuższy okres próbny Spotify Premium

Dotychczas nowi użytkownicy mogli liczyć na 30 dni darmowego abonamentu Premium. Zapewnia on słuchaczom dostęp do pełnej biblioteki muzyki i podcastów bez reklam. Od dzisiaj jednak Szwedzi zdecydowali się wydłużyć ten okres do 90 dni.

I nie jest to oferta ograniczona czasowo. Spotify twierdzi, że jest to stała zmiana. I każdy nowy użytkownik platformy może liczyć na 3 miesiące darmowej muzyki.

Jeśli nie zdecydujecie się zrezygnować z tej oferty przed upłynięciem 90 dni, po darmowym okresie będziecie 20 zł miesięcznie.

Korzystacie już ze Spotify? A może właśnie was przekonano, żeby je wypróbować?

Zobacz także:  Oto 25 najczęściej odtwarzanych wykonawców rockowych i metalowych w Spotify

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.