24.05.2016 10:58

Spotkaj grupę KNŻ na żywo

Jeśli jeszcze nie macie autografów na najnowszych albumach grupy Kazik Na Żywo, to zbliża się jedna z ostatnich okazji! Podpis będziecie mieli szansę zdobyć już na początku czerwca 2016 roku.

Spotkaj grupę KNŻ na żywo
foto: EastNews

Muzyków zespołu KNŻ - Kazika, Litzę, Burzę, Kwiatka i Goehsa - będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo podczas spotkania, które odbędzie się 6 czerwca 2016 o godzinie 18:00 w Empiku w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. 

Artyści będą promować swoje najnowsze wydawnictwa, podwójne CD z zapisem ostatniego występu w Warszawie oraz DVD z ostatnim koncertem w Łodzi, które promuje utwór „Legenda ludowa”. Płyty są zapisem trasy koncertowej zorganizowanej pod hasłem „Ostatni występ w mieście”, w którą grupa wyruszyła po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu działalności w grudniu 2014 roku. Podczas niej kapela zagrała m.in. we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie, a także w Edynburgu i Londynie.

W specjalnym wywiadzie dla redakcji Antyradio.pl z maja 2016 roku Kazik Staszewski opowiedział o nadchodzącym pożegnalnym wydawnictwie grupy KNŻ i jeszcze raz wyjaśnił, z jakich powodów zespół kończy swoją działalność. Podczas rozmowy artysta zdradził też, jak wspomina występy w ramach ostatniej trasy i czy muzycy byli zmuszeni używać alkomatu.

Wybieracie się na spotkanie z muzykami KNŻ?

Akcesoria fotograficzne - niskie ceny, szybka wysyłka

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Kazik Na Żywo Kazik Staszewski