Stachursky dołączył do #Hot16Challenge w swoim niepodrabialnym stylu

14.05.2020 15:25
Stachursky dołączył do #Hot16Challenge w swoim niepodrabialnym stylu Fot. . Tadeusz Wypych/REPORTER

Stachursky kolejną gwiazdą muzyki, która zaprezentowała swoje gorące bity, żeby zebrać pieniądze na szczytny cel. Tym razem dosłownie, gdyż muzyk poza słowami piosenki, zaprezentował też umiejętności beatboxerskie.

Polski twórca muzyki klubowej, flirtujący także z innymi gatunkami muzycznymi, jak pop, rock, czy eurodance podszedł do tematu wyzwania #Hot16Challenge2 w wyjątkowo ciekawy sposób.

Poza standardowymi „16 gorącymi wersetami” zaproponował bowiem słuchaczom także umiejętności beatboxerskie, rymując w fakt samodzielnie przygotowanego podkładu, wychodzącego z jego ust.

Przeczytaj także

#Hot16Challenge2 – Stachursky wchodzi do gry

Stachursky to kolejna gwiazda, która wzięła udział w coraz popularniejszym #Hot16Challenge2, w ktorych chodzi o zebranie jak największej sumy pieniędzy na wsparcie polskich szpitali i lekarzy, walczących z pandemią koronawirusa.

Obecnie na specjalnym koncie, przygotowanym na stronie SiePomaga.pl zebrano już ponad … mln złotych.

Przeczytaj także

Stachursky Beatbox Version - posłuchaj

„Na dachu świata mówią na mnie Srebrny Lis” – zaczyna zwrotkę autor, a potem robi się jeszcze ciekawiej. Wideo z sesji nagraniowej w studiu pojawiło się dzisiaj na kanale muzyka na YouTube.

Kto następny?

#Hot16Challenge2 polega nie tylko na wykonaniu utworu i wpłacie pieniędzy na konto SiePomaga.pl, ale także na przekazaniu pałeczki dalej i rozprzestrzenianiu się dobrej nowiny. Stachursky nominował do nagrania swoich utworów: wokalistkę Patrycję Markowską, a także zespoły: IRA, KOMBII i De Mono.

Przeczytaj także

Czytaj także: "Freak on a Leash" Korna zagrany w stylu Slayera, Nirvany i innych. To wszystko na jednym wideo 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.