Stachursky nagrał cover Dżemu "Kim Jestem – Jestem Sobie". Co na to fani?

Aleksandra Degórska
05.02.2019 10:50
Stachursky nagrał cover Dżemu "Kim Jestem – Jestem Sobie". Co na to fani? Fot. kadr z wideo

To nie jest wcale żart! Posłuchajcie, jak wokalista wypadł w utworze grupy Dżem.

Utwory Dżemu gra nawet Metallica, ale Stachursky? Wokalista w 2019 roku Jacek Stachursky obchodzi 25-lecie działalności artystycznej i przez tyle lat zdążył zawędrować w różne, dziwne rejony muzyki. Cover zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie" w wykonaniu Jacka Stachursky’ego jest kontynuacją wydawnictw "Wspaniałe Polskie Przeboje", na których wokalista zaprezentował przeróbki znanych utworów m.in. "Jedwab”, „Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept”, czy „Kocham Cię Kochanie Moje”. Nowy cover zapowiada trzecią cześć tej serii, która ukaże się w 2020 roku.

Dżem w wykonaniu Jacka Stachursky'ego

Stachursky już wcześniej sięgnął po repertuar Dżemu nagrywając cover chociażby "Whisky". Tym razem zdecydował się na "Kim Jestem - Jestem Sobie".

Przeczytaj także

Jak wiadomo fani kapeli są bardzo wymagający i wielbią Riedla - czy zatem zdecydują się na ukamienowanie Stachursky'ego? Posłuchajcie utworu Dżemu w jego wykonaniu:

Jacek Stachursky 14 lutego 2019 zaplanował premierę  singla o tytule „Zimna Lufa” (cudowny tytuł). Natomiast 5 kwietnia 2019 odbędzie się premiera singla „Doskozzza”, który uruchomi machinę promocyjną płyty „2k19”, czyli kontynuację platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Gdy Zapłaczesz”, „Zostańmy Razem”, „Dosko”, czy „Jam Jest 444”. Tak wiemy, że to nie metal, ale czasem można przecież zgrzeszyć...

Zenek Martyniuk został porównany do Ryszarda Riedla

Disco polo i Dżem? TVP Info informując o powstaniu filmu o Zenku Martyniuku porównała go do do Ryśka Riedla. Telewizja miała na myśli film biograficzny z 2005 roku o wokaliście Dżemu - „Skazany na bluesa”. Mimo wszystko nagłówek artykułu o Zenku wywołał burzę szczególnie wśród fanów Riedla. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.