Stalkerka Nergala skazana. Darski komentuje wyrok Karoliny W. [WIDEO]

12.10.2020 10:18
Stalkerka Nergala skazana. Darski komentuje wyrok Karoliny W. [WIDEO] Fot. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News

Stalkerka Adama Nergala Darskiego została skazana. Karolina W. przez dwa lata nagabywała muzyka, który skierował sprawę na drogę sądową.

Któż z nas nie był w sytuacji, w której próbował znaleźć w sieci jak najwięcej informacji o swojej nowej sympatii czy byłym partnerze. Dopóki biernie przeglądamy czyjeś social media, a dana osoba nie staje się obiektem naszej obsesji - raczej wszystko jest w porządku. Jednak sytuacja zmienia się diametralnie, gdy mamy do czynienia z zachowaniem, z którym zetknął się lider Behemotha - Adam Nergal Darski.

Stalkerka Nergala skazana

Stalkerka Karolina W. przez 2 lata nękała muzyka. Darski podzielił się tą nieprzyjemną historią z fanami za pośrednictwem social mediów. Artysta jest przyzwyczajony do negatywnych komentarzy pod swoimi wpisami, jednak ta kobieta regularnie ubliżała zarówno jemu, jak i jego bliskim.

Prześladowała Negala przez dwa lata, usłyszała wyrok

Stalking jest przestępstwem i grozi za niego do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku gdy ofiara popełni samobójstwo - 10. Darski posiadając tę wiedzę, zgłosił sprawę na policję.

Przeczytaj także

Oskarżona w toku postępowania przyznała się do winy, jednak wniosła o umorzenie kary. Nergal nie dał za wygraną i nie zgodził się na takie rozwiązanie. 10 października muzyk za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał fanom wyrok skazujący Karolinę W. na 10 miesięcy prac społecznych.

Wiele osób może pomyśleć, że to niska kara. Jednak Nergalowi od początku zależało głównie na tym, aby pokazać internetowym hejterom, że nie mogą czuć się bezkarni. Darski w swoim nagraniu zaznaczył, że nie tylko on zmagał się z podobnymi sytuacjami. Muzyk oświadczył, że jego prawnicy pomogli także Coreyowi Taylorowi ze Slipknota.

Przeczytaj także

Nergal na swoim nagraniu podkreśla, że nie przejmuje się komentarzami w sieci na swój temat i jednorazowe wpisy i najgorsze obelgi raczej po nim spływają. Jednak Karolina W. poświęciła dwa lata swojego życia, żeby regularnie upokarzać muzyka, na to nie mógł sobie pozwolić.

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.