Stan Borys walczy o powrót do zdrowia. Jego partnerka: Jednego dnia jest lepiej, drugiego gorzej
Kamil Kacperski
23.03.2019 13:20
Stan Borys walczy o powrót do zdrowia. Jego partnerka: Jednego dnia jest lepiej, drugiego gorzej Fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/East News

O zdrowiu Stana Borysa donosi "Super Express", który porozmawiał z partnerką muzyka, Anią Maleady. Artysta powoli staje na nogi, ale wciąż pozostaje pod intensywną opieką lekarzy. 

Stan Borys trafił do szpitala na początku lutego 2019 roku z powodu udaru, który spowodował częściowy paraliż jego ciała. Jednak jak informuje za pośrednictwem "Super Expressu" partnerka muzyka, Borys powoli zaczyna dochodzić do siebie. Ania Maleady powiedziała publikacji, iż artysta stoi już na własnych nogach, ale jego kondycja fizyczna wciąż pozostawia wiele do życzenia. Muzyk jest pod stałą opieką lekarzy i bierze udział w terapii rehabilitacyjnej. 

Stan Borys powoli wraca do zdrowia

Maleady powiedziała w wywiadzie, że stan zdrowia muzyka jest zależny od dnia i ciągle się waha - jednego dnia jest lepszy, drugiego gorszy. Podziękowała jednak fanom Borysa za to, że wspierają oni artystę w tak ciężkich momentach:

Jednego dnia jest lepiej, a drugiego gorzej. Lekarze uprzedzali nas, że to będzie huśtawka i tak właśnie jest. Nie wszystko układa się po naszej myśli, ale wierzę, że będzie dobrze! Razem ze Stanem dziękujemy, że z nami jesteście.

Jak dowiadujemy się z "Super Expressu", muzyk jest już nawet w stanie spacerować, chociaż na razie z pomocą chodzika. Wahające się zdrowie ma również wpływ na ogólne samopoczucie Stana Borysa, ponieważ artysta ma problemy z nogą, a także z widzeniem na jedno oko. To powoduje, że od ostatnich kilku dni jest nieco poddenerwowany.

Przeczytaj także

Stan Borys miał udar

77-letni muzyk przed trafieniem do szpitala przez kilka dni narzekał na ból głowy. Podczas wizyty u znajomych jego stan mocno się pogorszył. Wokalista przebywał na oddziale intensywnej terapii aż pięć dni, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Wokalista przeszedł udar niedokrwienny i ma sparaliżowaną lewą część ciała. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.