06.07.2018 11:34

Stań na scenie z Metalliką dzięki teledyskowi 360 stopni do „Sad But True”

Metallica opublikowała oficjalny klip z koncertu w Sztokholmie. Oglądając go można naprawdę poczuć się jak członek zespołu.

Stań na scenie z Metalliką dzięki teledyskowi 360 stopni do „Sad But True”
foto: kadr z wideo

Teledysk zarejestrowano podczas koncertu w Ericsson Globe w Sztokholmie 7 maja 2018, w ramach trasy koncertowej Worldwired Tour, promującej album „Hardwired...To Self-Destruct”. Przy produkcji klipu wykorzystano technikę filmu sferycznego, czyli inaczej - wideo 360°. Oglądając film sferyczny, możemy poczuć się jak w centrum akcji i wybrać sobie dowolny kąt oglądania.

Dzięki nowemu klipowi na kanale MetallicaTV na YouTube możemy wyobrazić sobie, że gramy koncert z największym metalowym zespołem świata. Szczególnie dobrze możemy przyjrzeć się Larsowi Ulrichowi przy pracy.

Zobaczcie sami „Sad But True” w wersji 360 stopni:

Metallica w Polsce

W tym roku Metallica zagościła również w naszym kraju. 28 kwietnia 2018 zespół wystąpił w TAURON Arenie Kraków. Na europejskiej trasie muzycy wykonują utwory z kraju, w którym występują. W Krakowie Robert Trujillo i Kirk Hammett zagrali więc „Wehikuł czasu” Dżemu, a basista świetnie poradził sobie z polskim tekstem.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Metallica