Starszy mężczyzna chwycił za gitarę i zagrał hit Slipknot. Posłuchaj wzruszającej wersji "Snuff"

17.12.2020 14:10
Slipknot Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Frank Watkinson jest prawdziwym fanem rocka. Mimo zaawansowanego wieku świetnie czuje się w ciężkim repertuarze. Wykonał między innymi cover Slipknot.

Emerytura nie musi oznaczać spędzania długich godzin na działce, czy w kapciach przed telewizorem. Wiele osób deklaruje, że to właśnie wtedy przeżywa drugą młodość. Najwyraźniej także Frank Watkinson postanowił wykorzystać swój wolny czas w kreatywny i inspirujący sposób.

Starszy mężczyzna zagrał cover "Snuff" Slipknot

Watkinson mimo zaawansowanego wieku ma mnóstwo energii i zapału do grania ukochanej muzyki. Mężczyzna założył na YouTubie kanał, na którym umieszcza wyjątkowe covery także rockowych gigantów. Trzeba przyznać, że wypada w nich całkiem nieźle. W komentarzach przeważają pozytywne opinie i pełne ciepła zachęty, aby mężczyzna tworzył dalej.

Polecamy

Na kanale Watkinson zagrał i zaśpiewał już wiele piosenek. Wśród nich znajdziecie między innymi "Hurt" w aranżacji Johnny'ego Casha czy "Wish You Were Here" Pink Floyd. Jednak mężczyzna sięgnął też po nieco cięższe klimaty.

Slipknot - "Snuff" w wersji Franka Watkinsona

Na jednym z filmów Frank Watkinson wykonał akustyczną wersję utworu "Snuff". Ballada z repertuaru Slipknot zagrana w niezwykle melancholijny i prosty sposób przez starszego mężczyznę na tle śpiącego psa naprawdę może wzruszyć.

Utwór "Snuff" pochodzi z albumu "All Hope is Gone" grupy Slipknot. Krążek ukazał się w 2008 roku, a numer otrzymał nominację za najlepszy singiel od magazynu "Kerrang!".

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.