Steel Panther: Chad Kroeger stara się wybić naszym kosztem

Aleksandra Degórska
26.02.2018 11:45
Steel Panther: Chad Kroeger stara się wybić naszym kosztem Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl; Caryca Pejnta

Satchel uważa, że wokalista Nickelback jest zazdrosny i panikuje, bowiem albumy jego kapeli nie sprzedają się tak jak kiedyś.

Jak wiadomo zawsze jest dobra pora i powód, by pożartować sobie trochę z Nickelback. Zespól ma wielu fanów, ale też jest sporo hejterów, którzy nie zostawiają na Nickelback suchej nitki. Przykładem jest chociaż spór pomiędzy Chadem Kroegerem a Coreyem Taylorem. Wszystko zaczęło się, gdy wokalista kanadyjskiej grupy skrytykował twórczość Stone Sour. Taylor trochę się zdenerwował i nazwał go idiotą i stwierdził, że ma „ryj jak stopa”.

Jest jednak parę osób, które lubią Nickelback i są w dobrych stosunkach z muzykami. Chociaż Steel Panther zgodnie żyje z Kanadyjczykami, to widzą, że coś niedobrego dzieje się w szeregach kapeli, o czym powiedział Satchel:

Chaz, wokalista Nickelback... tak go nazywamy, bo jesteśmy bezpośredni. Nie jest z nim dobrze, czuje, że ich kariera obrała złe tory. Zespół nie sprzedaje tyle płyt, jak kiedyś.

Podczas tego wywiadu dziennikarz postanowił zapytać jak doszło do tej przyjaźni:

Ujmę to w ten sposób: nie jesteśmy super bliskimi przyjaciółmi. Myślę, że Chaz stara się wybić naszym kosztem. Obserwuje nas, jesteśmy jak spadająca gwiazda, jak rozpalony pasją meteor. Mimo że nie będziemy trwać wiecznie, chciałbyś wskoczyć na ten meteor i lecieć na nim dopóki w coś nie uderzy.

Najnowszy album Nickelback zatytułowany „Feed The Machine” pojawił się 16 czerwca 2017 i oprócz charakterystycznych dla kapeli ballad otrzymaliśmy również naprawdę ostre kawałki, m.in. „The Betrayal Act III”. Na liście Billboard 200 krążek wskoczył na 5. miejsce, zatem czy muzyk Steel Panther rzeczywiście może mieć rację na temat tego, że Nickelback ma obecnie słabą sytuację na rynku muzycznym?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.