09.12.2014 14:25

Steel Panther troszczy się o smutne striptizerki

Nowa piosenka zespołu Steel Panther tym razem nie jest tylko o seksie, narkotykach i rock’n’rollu. Opowiada także o Świętach Bożego Narodzenia! Posłuchajcie ich nowego singla!

Steel Panther troszczy się o smutne striptizerki
foto: materiały prasowe

Prześladuje Was „Last Christmas” grupy Wham? Chcielibyście robić bardzo złe rzeczy z twarzą Mariah Carey za jej „All I Want for Christmas Is You”? Dosyć tej agresji! Na pomoc przyszli Wam muzycy zespołu Steel Panther, którzy za sprawą „The Stocking Song” postanowili stworzyć nową jakość świątecznych piosenek.

Co o kawałku napisali sami twórcy na Facebooku?

"

Nowy świąteczny klasyk gwarantuje wilgoć w waszych majtkach… "

steelfb

Jeśli to jeszcze Was nie przekonało, spójrzcie na fragment warstwy lirycznej utworu „The Stocking Song” i wczujcie się w świąteczny klimat!

"

W tym roku wypcham twoje skarpetki, zamierzam wypełnić je ładnie i ciasno. Będę czuł się z tym dobrze, kiedy wsunę do nich moje prezenty tej nocy. "

Dosyć tego wstępu, posłuchajcie świątecznego utworu z prawdziwego zdarzenia!

Skąd pomysł na świąteczny kawałek?

Michael Starr, frontman zespołu Steel Panther, głęboko wierzy w przekaz tworzonych przez grupę piosenek. Tym razem było podobnie, a nawet bardziej…

"

Niesiemy szczęście milionom ludzi na całym świecie. Dlaczego nie mielibyśmy tego robić w trakcie świąt? Kochamy szerzyć miłość. Sezon świąteczny to najlepszy czas, by poderwać tancerki w klubie ze striptizem. Te, które pracują w Wigilię, zwykle nie mają rodziny i są bardzo samotne. Super łatwo jest zabrać je do domu i podarować im pocałunek w okolicach strefy camel toe. "

Co o świętach myśli basista, Lexxi Foxx?

"

Kocham święta (…). Jestem świątecznym typem gościa. Dla mnie śnieg pada ze wszystkich stron przez cały rok, jeśli wiesz o czym mówię. "

„The Stocking Song” jest lepsza niż kolędy?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Steel Panther