10.11.2016 09:36

Steve’n’Seagulls w sielskim klipie do „November Rain”

Śpiewający farmerzy zaprezentowali kolejny teledysk do słynnej kompozycji Guns N' Roses. Co tym razem wymyślili Finowie?

Steve’n’Seagulls w sielskim klipie do „November Rain”
foto: kadr z wideo

9 września 2016 roku światło dzienne ujrzało wydawnictwo zatytułowane „Brothers in Farms”. Oczywiście nazwa nawiązuje do tytułowego numeru z płyty Dire Straits zatytułowanej „Brothers In Arms”, a jak wiadomo kapela lubi nieco poszaleć z nazwami - wystarczy zerknąć na nazwę formacji.

Na najnowszym krążku znalazły się utwory takich twórców, jak Iron Maiden, Nirvana czy Gary Moore. Nie zabrakło też Guns N' Roses i jego nieśmiertelnej ballady „November Rain”.

Jak zwykle kapela zaprezentowała sielski teledysk, w którym widzimy muzyków zajmujących się codziennymi sprawami - naprawianiem samochodu, rąbaniem drzewa czy robieniem bimbru. Wszystko przy akompaniamencie numeru Guns N' Roses, który pojawił się na płycie „Use Your Illusion I” z 1991 roku.

Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo:

Jakie jeszcze utwory znalazły się na płycie „Brothers In Farms”?

Tracklista:

 1. Aces High
 2. Sad But True
 3. Wishmaster
 4. It's A Long Way To The Top
 5. You Could Be Mine
 6. November Rain
 7. In Bloom
 8. Symphony Of Destruction
 9. Fill Up The Tank
 10. Burn
 11. The Pretender
 12. Self Esteem
 13. Out In The Fields
 14. Born To Be Wild

Po trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych Steve’n’Seagulls powrócił do Europy, żeby zagrać we Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech oraz Holandii. Najbliższy koncert zespołu odbędzie się w Fontaine 10 listopada 2016 roku.

Jak oceniacie nowy klip od Steve’n’Seagulls?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Guns N Roses Steve'n'Seagulls