Steven Adler z Guns N 'Roses trafił do szpitala. Pchnął się nożem w brzuch

Joanna Chojnacka
28.06.2019 10:34
Steven Adler z Guns N 'Roses trafił do szpitala. Pchnął się nożem w brzuch Fot. kadr z wideo

Były perkusista Guns N' Roses, Steven Adler trafił do szpitala w Los Angeles z raną kłutą. Najprawdopodobniej muzyk dźgnął się w brzuch sam.

Steven Adler od lat jest uzależniony od narkotyków. W 1996 roku muzyk przedawkował środki odurzające, w wyniku czego doznał udaru mózgu. Artysta do tej pory ma przez to problemy z mówieniem. Tym razem Adler trafił do szpitala ze względu na ranę brzucha.

Guns N' Roses: Steven Adler trafił do szpitala

Jak podaje TMZ, sanitariusze zostali wezwani do domu Stevena Adlera w Los Angeles o 18:30 lokalnego czasu. Perkusista został natychmiast przewieziony do szpitala ze względu na kłutą ranę brzucha. Życiu muzyka podobno nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeczytaj także

Okoliczności związane z urazem Adlera nie są do końca jasne. Jednak najprawdopodobniej dźgnięcie nożem było samookaleczeniem.

Steven Adler grał na perkusji w Guns N' Roses w latach 1985-1990. Musiał opuścić zespół ze względu na swoje uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Być może zaistniała sytuacja była wynikiem kolejnego zażycia zbyt wielu podejrzanych substancji.

Zobacz też: Basista Guns N' Roses napisał utwór inspirowany akcją #metoo 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.