Steven Tyler cofnął czas w reklamie Kia

Aleksandra Degórska
05.02.2018 11:17
Steven Tyler cofnął czas w reklamie Kia Fot. kadr z wideo

W najnowszej reklamie na Super Bowl muzyk wsiada do samochodu jako 69-latek, natomiast wysiada z niego jako młody mężczyzna.

 Super Bowl to ważne amerykańskie wydarzenie sportowe, jest to finałowy mecz mistrzostwa w futbolu amerykańskim. W tym roku zwycięstwo po raz pierwszy zdobyła drużyna Philadelphia Eagles, pokonując New England Patriots 41:33.

Impreza zbiera przed telewizorami wielu widzów, zatem oczywiście producenci starają się to wykorzystać serwując specjalne reklamy, które mają przekuć ich uwagę. Często do spotów reklamowych zapraszani są znani artyści, wykorzystywane są popularne piosenki, jak chociażby Queen czy Aerosmith. Wokalista Steven Tyler kolejny raz został zaproszony do pojawienia się w specjalnej reklamie na Super Bowl. Tym razem połączył siły z marką Kia.

Reklama jest o tyle ciekawa, że muzyk dzięki aucie i jeździe wstecz cofa się również w czasie i w konsekwencji widzimy młodego Stevena Tylera. Obejrzyjcie tę reklamę:

Jako podkład muzyczny wybrano „Dream On”. Tyler mocno cofnął się w czasie dzięki nowemu sportowemu Kia Stinger, fanek nie mogli zatrzymać nawet policjanci, a hasłem reklamowym są słowa „Feel something again”. W nagraniu pojawił się również brazylijski kierowca wyścigowy Emerson Fittipaldi.

Super Bowl 2018 - występ Justina Timberlake'a

Podczas Super Bowl w przerwie widzowie mogą obejrzeć show muzyczne. W tym roku wszystkich zadziwił Justin Timberlake wykonujący swoje utwory, jak również fragmenty kompozycji Prince'a, który pojawił się na ekranie nad sceną. Wokalista już wcześniej zapowiedział, że w czasie jego występu pojawi się hologram Prince'a, jednak wycofał się z tego po tym, jak jego pomysł został mocno skrytykowany. Mimo wszystko pojawienie się postaci nieżyjącego muzyka na Super Bowl i fakt, że było słychać jego głos, wielu osobom po prostu się nie spodobał. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.