Steven Tyler gra country

Robert Skowronski
14.05.2015 09:13
Steven Tyler gra country Fot. London Entertainment /Splash/East News

Wokalista Aerosmith wypuścił nowy singiel utrzymany w klimacie country. Posłuchajcie „Love Is Your Name".

Kompozycja ukazała się na płycie wydanej pod banderą firmy fonograficznej Big Machine Label Group z Nashville. Tu swoje nagrania wydają artyści country, a jednym z największych nazwisk z kontraktem u wydawcy jest Taylor Swift.

Wokalista Aerosmith wyjawia, że wraz z premierą „Love Is Your Name" nie idzie niestety wydanie pełnego solowego albumu, nad którym praca została rozpoczęta kilka miesięcy temu:

Będę musiał na to znaleźć czas po zakończeniu trasy Aerosmith po Ameryce Północnej, która zaczyna się 13 czerwca.

Nowy singiel został nagrany w studio Blackbird w Nashville, a producentem był Dann Huff. Steven Tyler nagrał utwór w zastraszająco szybkim tempie:

Już pierwszego dnia zarejestrowałem piosenkę, która stała się moim singlem. Odwołując się do jej tytułu, wychodzi na to, że Nashville jest moją nową dziewczyną.

Miłość Stevena Tylera do muzyki country trwa już długi czas. Artysta mówi o tym, że dorastając słuchał takich wykonawców tego nurtu, jak: The Everly Brothers, Patsy Cline, Dan Hicks i The Lovin' Spoonful. Oto jak uczucie wokalisty Aerosmith wobec typowo amerykańskiego grania przekłada się na dźwięki w utworze „Love Is Your Name":

Co sądzicie o romansie Stevena Tylera z country?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.