16.07.2015 09:48

Steven Tyler ulicznym grajkiem?

Lider Aerosmith zaskoczył przechodniów spontanicznym występem. Posłuchajcie, jak zagrał „Dream On” na publicznym pianinie!

Steven Tyler ulicznym grajkiem?
foto: kadr z wideo

Wyobrażacie to sobie? Przemierzacie ulicę w bliżej nieokreślonym celu – chcecie zjeść loda, biegniecie do pracy, odprowadzacie dziecko do szkoły lub sami do niej idziecie. Dzień jak co dzień, przechodnie Was denerwują, bo nie potrafią chodzić, a Was uratować może jedynie muzyka, ale akurat sobie jej nie posłuchacie, bo zapomnieliście słuchawek, a jeszcze do poziomu puszczania hitów na telefonicznym głośniku w autobusie nie spadliście.

Nagle pojawia się on – Steven Tyler - ze swoim lekko odświeżonym imagem w stylu country (kubraczki w kolorze ziemi). Siada przy publicznym pianinie i od niechcenia zaczyna grać intro do hitu Aerosmith – „Dream On”.

Tak, to się wydarzyło – zobaczcie wideo!

Niespodziewane zdarzenie miało miejsce w Kelownie w Kanadzie. Właśnie tam odbywa się obecna trasa koncertowa zespołu Aerosmith, ale oprócz grania na ulicy i występowania z kapelą, Steven ma też inne rzeczy na głowie... Na początku lipca 2015 roku ukazał się jego pierwszy klip do utworu „Love Is Your Name” z nadchodzącej płyty w stylu country.

Dobrze, że Steven jeszcze pamięta, jak gra się rocka...

Magda Słomka
Tagi: Rock News Aerosmith Steven Tyler