12.08.2019 10:28

Steven Tyler upadł na scenie podczas koncertu Aerosmith [WIDEO]

Podczas jednego z ostatnich koncertów Aerosmith, lider zespołu Steven Tyler poślizgnął się i upadł na scenie. Na szczęście nic mu się nie stało.

Steven Tyler
foto: action press/Reporter

Hasanie po scenie, szczególnie w pewnym wieku, nie jest już takie proste i bezpieczne. Często zdarza się, że muzycy zahaczają na koncertach o kable, sprzęt - jak Kirk Hammett, wywracają się przez śliską powierzchnię czy też tracą równowagę ze względu na zbyt dużą ilość przyjętych płynów wyskokowych. 

Steven Tyler upadł na scenie podczas koncertu Aerosmith

8 sierpnia 2019 roku w Maryland zagrała grupa Aerosmith. Podczas koncertu muzycy wykonali między innymi swój hit "Walk This Way" z lat 70. Energiczna piosenka wymaga, szczególnie od wokalisty Stevena Tylera, dużego zaangażowania. Tym razem artysta potknął się na scenie.

Paul McCartney i Steven Tyler w wykonaniu piosenki "The Beatles"
Paul McCartney i Steven Tyler w wykonaniu piosenki "The Beatles"
Przeczytaj także Paul McCartney i Steven Tyler wykonali piosenkę The Beatles [WIDEO]

W trakcie występu Tyler opuścił główną scenę i tanecznym krokiem przebiegł przez snake pit. Niestety w połowie drogi potknął się i upadł. Na szczęście muzykowi nic się nie stało i kontynuował występ. Wokalista nie przestał śpiewać nawet podczas upadku. Jeden z fanów obecnych na koncercie nakręcił zdarzenie, a wideo z koncertu możecie obejrzeć poniżej:

"Walk This Way" to utwór Aerosmith z 1975 roku, który trafił na singiel z ich albumu "Toys in the Attic". Numer spodobał się raperom z Run-D.M.C., którzy przerobili utwór w latach 80. Ich cover uważa się za przełom w powstawaniu gatunku znanego dziś jako rap rock.

Zobacz też: Fani Aerosmith będą mogli zapoznać się z historią zespołu w ich własnym muzeum

Tagi: Rock News Aerosmith Steven Tyler