03.02.2016 12:28

Steven Tyler w „cukierkowym” wykonaniu „Dream On”

Co zrobić, by zaciekawić potencjalnego klienta? Zaprosić ekscentryczną gwiazdę, by wystąpiła w dziwnym spocie reklamowym.

Steven Tyler w „cukierkowym” wykonaniu „Dream On”
foto: kadr z wideo

W dzisiejszych czasach walka o klienta jest naprawdę zawzięta, więc każdy ruch jest dozwolony, by tylko wdać się w łaski konsumentów. Reklamy są już wszędzie i atakują nas ze wszystkich stron.

Producenci lubią do współpracy zapraszać sławy sądząc, że skoro krem przeciwzmarszczkowy proponuje hollywoodzka gwiazda, to na pewno jej fani pobiegną od razu do sklepu, by wyglądać jak ona.

Skittles postanowił zaangażować w swoim spocie Stevena Tylera. Muzykowi zostaje zaprezentowany jego portret stworzony z owocowych cukierków. Wokalista jest bardzo niezadowolony z takiego obrazu, w końcu nie ma on aż tak wielkich ust. Nagle dzieło zaczyna gadać twierdząc, że całkiem nieźle śpiewa i jako dowód nuci „Dream On”. Okazuje się jednak, że portret jest cieniasem i nie daje rady wyciągnąć wysokich nut.

Zresztą przekonajcie się sami, jak prezentuje się ta reklama:

Steven jest zadowolony ze współpracy twierdząc, że on i słodycze mają wiele wspólnego:

"

Skittles i ja pasujemy do siebie - są to szalone, słodkie cukierki w psychodelicznych kolorach.  "

Spot pojawi się w lutym 2016 roku podczas 50. Super Bowl - najważniejszej sportowej imprezy w USA. W czasie jej trwania telewizja znacznie podwyższa stawki za emisję reklam ze względu na dużą oglądalność.

Nie jest to pierwszy spot, w którym pojawił się znany wokalista, bowiem jeszcze w 2012 roku w pewnej reklamie Tyler narobił trochę zamieszania w Burger Kingu:

Tymczasem muzyk pracuje nad swoim solowym albumem, z którego poznaliśmy już dwa single - „Love Is Your Name” oraz „Red, White & You”. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się ta płyta. Czyżby w pracy nad krążkiem rozpraszały go inne ważne sprawy, jak chociażby rzekoma pomoc w reaktywacji Guns N' Roses?   

Pojawienie się znanych osobistości w spotach reklamowych to nie nowość, bowiem jest sporo rockowych i metalowych sław, które pojawiły się w reklamach. Producenci lubią również wykorzystywać znane utwory twórców mocnego grania, jak chociażby „I’m Broken” Pantery w reklamie hamburgera.

Jak Wam się podoba spot z udziałem Stevena Tylera?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Steven Tyler