Steven Tyler wystąpi w programie przyrodniczym

Aleksandra Degórska
24.05.2016 12:22
Steven Tyler wystąpi w programie przyrodniczym Fot. ons.pl

Już niebawem wokalista Aerosmith opowie o zwierzętach zamieszkujących Amerykę Północną. Czego należy się spodziewać po tym programie?

W „Hello World!”, bo tak będzie nazywać się program Discovery Channel stworzony wraz z World Wildlife Fund, pojawią się gwiazdy przemysłu muzycznego. Serial będzie składać się z 6 odcinków i pojawi się 9 lipca 2016 roku. Za produkcję jest odpowiedzialny RadicalMedia.

Dlaczego w ogóle wspominamy o „Hello World!”? W programie zostaną pokazane cuda natury oczami takich artystów, jak Steven Tyler, Joan Jett czy Dave Matthews. Artyści opowiedzą o życiu różnych stworzeń, przy czym akcja w każdym odcinku będzie toczyć się przy akompaniamencie muzyki danego twórcy.

Rich Ross, prezydent Discovery Channel, Animal Planet oraz Science Channel, jest zadowolony z możliwości współpracy z takimi gwiazdami:

To ekscytujące móc pracować z osobami, które mają na swoim koncie statuetki czy nominacje do Grammy. Wszyscy ci artyści mocno kochają dziką przyrodę oraz środowisko i nie możemy się doczekać aż podzielimy się tymi nagraniami z rodzinami na całym świecie.

W odcinku, w którym pojawi się Steven Tyler, będzie wybrzmiewać jego solowy utwór utrzymany w stylistyce country - „Red, White & You”. Muzyk przedstawi zwierzęta zamieszkujące tereny Ameryki Północnej, czyli m.in. nieświszczuki, jastrzębie oraz mustangi.

Natomiast Joan Jett opowie przy akompaniamencie „Bad Reputation” o życiu zwierząt, które są nielubiane przez ludzi, a mowa tu m.in. o rekinach, aligatorach czy wilkach.

Wokalistka zdaje sobie sprawę z ważnego zadania, które jej powierzono:

Jest to niezwykle istotne, by poznawać niezrozumiałe zwierzęta i dowiadywać się o tym, jak one wpływają na ekosystem oraz wspierają życie ludzi.

Nie jest to pierwszy taki przypadek, gdy muzycy są zaangażowani w edukacyjne programy, bowiem Ozzy Osbourne wraz ze swoim synem stanęli przed kamerami, by opowiedzieć o historii na kanale History.

Będziecie oglądać Stevena Tylera opowiadającego o zwierzętach?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.