16.08.2018 10:28

Steven Tyler z Aerosmith odepchnął fana, który chciał z nim zrobić selfie

Jeśli któregoś dnia spotkacie na ulicy wokalistę Aerosmith, najpierw grzecznie zapytajcie o możliwość wspólnego zdjęcia. Ten fan nie zapytał i... pożałował.

Steven Tyler z Aerosmith odepchnął fana, który chciał z nim zrobić selfie
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

„Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z panem? Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane” – tak w piosence „Artyści” Kazik Staszewski skomentował ważny, choć nie dla wszystkich przyjemny obowiązek muzycznego idola. Tym razem w rolę misia z Krupówek nie chciał się wcielić Steven Tyler.

Jego zespół Aerosmith występował w programie „Today” amerykańskiej stacji NBC. W drodze do studia muzycy spotkali sporą gromadę fanów. Spotkania z wielbicielami dla większości artystów są miłe – o ile tylko ci szanują ich nietykalność cielesną. W tym przypadku jeden z fanów gwałtownie objął ramionami Tylera i usiłował zrobić sobie z nim fotkę typu selfie.

Steven Tyler nie pozwolił na selfie

Steven zupełnie nie miał jednak na nią ochoty. Reakcja wokalisty była zdecydowana – bez ceregieli odepchnął „fotografa”. Zobaczcie sami, jak to wyglądało:

Filmik z zarejestrowaną sceną trafił do mediów społecznościowych. Tyler poczuł się zobowiązany skomentować zajście na swoim Twitterze. Podkreślił, że nie jest przeciwny fotkom z fanami, ale tylko wtedy, kiedy jest ku temu czas i miejsce. W tym wypadku zespół spieszył się na występ na żywo.

"

Nie tym razem, bracie – to był występ na żywo w telewizji! Wpadnij na koncert, jeśli chcesz intymnego doświadczenia! "

Steven Tyler: Seks z fankami to obowiązek

Możliwe, że Steven w swoim tweecie żartobliwie nawiązał do swojej niedawnej głośnej wypowiedzi. W jednym z wywiadów szczerze przyznał, że czuje, że miał obowiązek uprawiać seks z fankami, ponieważ to część rock’n’rollowej tradycji – a Aerosmith jest jej wierny jak mało która kapela. 

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Aerosmith Steven Tyler