23.04.2019 13:16

Steven Tyler z Aerosmith pojawił się na scenie podczas koncertu Backstreet Boys [WIDEO]

19 kwietnia 2019 roku podczas koncertu Backstreet Boys w Las Vegas, do zespołu na scenie dołączył wokalista Aerosmith, Steven Tyler.

Steven Tyler
Foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Backstreet Boys stara się, żeby fani jak najlepiej zapamiętali ich koncerty. Zespół ma w zwyczaju dedykowanie hitu "Shape Of My Heart" jednej z uczestniczek koncertu. Muzycy ofiarują wielbicielce różę i śpiewają specjalnie dla niej, co musi byćniezwykle emocjonującym przeżyciem. Jednak podczas ostatniego koncertu jednego z najpopularniejszych boysbandów na świecie w Los Angeles na scenie pojawiła się wyjątkowa postać. 

Aerosmith
Aerosmith
Przeczytaj także Prezenterzy wiadomości w USA zaśpiewali Aerosmith na antenie. Tyler skomentował "występ"

Steven Tyler z Aerosmith na scenie z Backstreet Boys  [WIDEO]

19 kwietnia 2019 roku w Zappos Theater w Los Angeles na scenie obok Backstreet Boys pojawiła się Aimee Ann Preston, dziewczyna Stevena Tylera z Aerosmith. Wokalista poznał partnerkę w 2012 roku, kiedy zaczęła pracować dla zespołu. Dwa lata później pojawiły się plotki, że są parą. Tyler chciał zrobić niespodziankę ukochanej i również wszedł na scenę i obdarował Preston czerwoną różą. Kevin Richardson był wyraźnie podekscytowany dzieleniem sceny z legendą rocka, zwrócił się do publiczności słowami:

"

To rockowa para królewska!  "

Muzyk udostępnił fragment koncertu na swoim oficjalnym Twitterze:

"

Myślałem, że tylko ja daje 3 koncerty weekendowo w Vegas. Zobaczcie występ Backstreet Boys moimi oczami! "

Aerosmith do końca 2019 roku zagra w Las Vegas aż 29 koncertów w tym trzy jeszcze w kwietniu. Muzycy występują aktualnie w ramach trasy "Deuces Are Wild".

Zobacz też: >>Steven Tyler otworzył ośrodek dla maltretowanych dziewczynek<<

Tagi: Duperele Aerosmith