06.07.2015 10:38

Steven Tyler z pierwszym klipem country

Lider Aerosmith postawił na solowy projekt różniący się od tego, co robił do tej pory. Zobaczcie teledysk do „Love Is Your Name” i Stevena Tylera w wiejskim wydaniu!

Steven Tyler z pierwszym klipem country
foto: kadr z wideo

Tyle się odgrażał i... stało się. Steven Tyler od marca 2015 roku zapowiadał, że ma zamiar odbiec od rocka na rzecz country. Muzyk podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Big Machine Label Group słynącą z promowania największych artystów grających tę muzykę.

Data premiery solowej płyty wokalisty Aerosmith wstępnie planowana jest na koniec 2015 lub początek 2016 roku, jednak już w maju 2015 roku mogliśmy sprawdzić, jak zapowiada się krążek dzięki pierwszemu kawałkowi promującemu płytę, „Love Is Your Name”.

Podobał Wam się romantyczny, gitarowy i nieco pompatyczny klimat tego kawałka? Zobaczcie, jak wygląda teledysk do tego numeru!

Skąd wokalista Aerosmith wziął pomysł na stworzenie tego klipu?

"

Ten teledysk zawiera wiele elementów związanych z moim życiem osobistym. Pochodzę z rodziny, która tak naprawdę była koncertującym zespołem. Dorastałem z moim szopem i procą. W wideo przedstawiony jest także mój prawdziwy zespół – Loving Mary. "

Tyler przyznał, że piosenka i klip odpowiadają dokładnie temu klimatowi, w jakim będzie cała płyta. Przy okazji premiery teledysku, muzyk odważył się na dość odważne stwierdzenie...

"

Country się zmienia. Myślę, że country to nowy rock’n’roll – wszyscy próbują się dopasować. "

Wszystko się zgadza - jest źdźbło trawy w dłoni wokalisty, koń, gitary, zespół Tylera i to, co najważniejsze, czyli szop i proca.

Jak podoba Wam się Steven Tyler w wiejskim wydaniu?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Steven Tyler