Steven Wilson wprowadzi na polskim koncertcie nietypowy zakaz

Kamil Kacperski
19.06.2018 15:13
Steven Wilson wprowadzi na polskim koncertcie nietypowy zakaz Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Ostatnio dużą debatę wśród fanów wzbudziła niechęć wielu artystów wobec telefonów komórkowych, które są wszędobylskie na koncertach. Steven Wilson postanowił pójść o krok dalej w swoich koncertowych wymaganiach.

Jack White nie od dziś jest „anty” wobec smartfonów, podobnie z resztą jak Keenan z A Perfect Circle, który nawet raz wywalił nawet 60 fanów z koncertu za to, że ci używali swoich telefonów. Nie inaczej jest również w przypadku Stevena Wilsona, który postanowił jednak pójść o krok dalej.

Podczas występu Wilsona w Polsce będzie panował całkowity zakaz filmowania, fotografowania, a także rejestrowania dźwięku. Dotyczy to oczywiście nie tylko aparatów, czy kamer, ale również telefonów komórkowych i smartfonów. Organizatorzy poprosili polskich fanów o uszanowanie decyzji artysty, a także zapowiedzieli, że uczestnicy, którzy nie dostosują się do zasad panujących na koncercie Wilsona będą zmuszeni opuścić Halę Stulecia.

Steven Wilson w Polsce 2018

Koncerty artysty to od zawsze słyną z mocnego klimatu, wyjątkowo dopracowanej oprawy i starannie dobranych muzyków towarzyszących, dlatego niedziwne, że Wilson postanowił poprosić o zakaz używania urządzeń elektronicznych, ponieważ mogłyby one „zabić” klimat koncertu. Cząstkę jego dokonań będzie można usłyszeć podczas jego występu, który odbędzie się 12 lipca 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Muzyk nadal promuje swój ostatni album „To The Bone”. Na płycie znalazło się 11 nowych utworów, w których muzyk miesza style i brzmienia - futurystycznego rocka, progrockowe hymny, indie disco, kosmiczne przestrzenie i intrygujące brzmienie gitar. 

Steven Wilson w Polsce - bilety

  • Platinum - 325 zł
  • Golden - 265 zł
  • VIP - 225 zł
  • Trybuna A1 - 195 zł
  • Trybuna A2 - 245 zł
  • Trybuna B1 - 155 zł

Bilety trafiły do sprzedaży 26 lutego 2018 o godzinie 10:00. Nabywać je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, a pozostałe wejściówki sprzedawane będą także za pomocą platformy eBilet oraz w sieci salonów Empik w całym kraju.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.