23.06.2017 10:59

Stone Sour: Nickelback chciał, żebyśmy grali jako ich support, ale odmówiliśmy

Josh Rand z politowaniem patrzy na Chada Kroegera, który skierował ostre słowa w stronę kapeli Coreya Taylora. Okazuje się bowiem, że Nickelback proponował zespołowi wspólne koncerty.

Stone Sour: Nickelback chciał, żebyśmy grali jako ich support, ale odmówiliśmy
foto: John R. Kennedy / Splash News / East News; Chris Pizzello / Invision / AP / Fotolink / East News

Chad Kroeger ostatnio mocno skrytykował Coreya Taylora mówiąc, m.in. że Stone Sour brzmi jak Nickelback w wersji lite. Taylor oczywiście tego tak nie zostawił i również mocno pojechał po wokaliście mówiąc, że jest po prostu idiotą, a jego twarz przypomina stopę.

Sprzeczka przybrała nieco komiczny obraz, ale co ciekawe okazało się, że jeszcze parę miesięcy temu Nickelback nie miał tak negatywnego nastawienia do Stone Sour. Gitarzysta Josh Rand w jednym z wywiadów wspomniał o ciekawym fakcie:

"

W sumie muszę to z siebie wyrzucić, bo to jest śmieszne - Nickelback chciał, żebyśmy supportowali kapelę parę miesięcy temu w Kanadzie. Zapytał o to nas zespół, a nie wytwórnia. Zaprosili nas, a my odmówiliśmy. "

Już wcześniej muzyk skomentował wypowiedź Kroegera na temat Srone Sour twierdząc, że wokalista musiał być po prostu pijany krytykując Coreya Taylora:

"

Nie rozumiem dlaczego... dla niego w sumie określenie nas, że jesteśmy Nickelback w wersji lite jest... nie wiem czy mogę to odeprzeć w jakiś sposób. To była z jego strony kompletna zniewaga, więc jak... nie wiem, jak mam to skomentować. "

Cała ta sytuacja przypomina sprzeczki dzieci w piaskownicy, ale Chad Kroeger sam jest sobie winny, bo sam nawarzył piwa...

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nickelback Stone Sour