06.04.2018 13:12

Stone Sour pokazał klip do utworu „St. Marie”

Tym razem Stone Sour zaprezentował nostalgiczny teledysk do utworu pochodzącego z ostatniej płyty zespołu.

Stone Sour w klipie do
foto: kadr z wideo

„Hydrograd” to najnowszy album Stone Sour, który ukazał się na sklepowych półkach 30 czerwca 2017. Płyta stała się następcą „House of Gold & Bones” i spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów. Jak wiadomo Corey Taylor lubi trochę się powygłupiać, zatem w klipie do utworu „Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)” tańczy na rurze, w „Song #3” przebiera kolejne łaszki, zaś w „Fabuless” nie obyło się bez nietuzinkowej publiczności.

Nadszedł zatem czas na kolejny teledysk Stone Sour. Tym razem powstał refleksyjny i spokojny teledysk do piosenki „St. Marie”. Za reżyserię odpowiada Mark Klasfeld, który ma na swoim koncie ponad 200 klipów m.in. dla Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers czy Aerosmith.

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy klip od Stone Sour:

Niestety pod koniec stycznia 2018 pojawiła się smutna wiadomość dotycząca gitarzysty Josha Randa, który trafił do szpitala i nie wziął udziału w trasie koncertowej grupy po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w styczniu i lutym 2018. Corey Taylor wyznał potem, że jego stan się polepszył, ale nadal nie wiadomo co się dokładnie stało.

Stone Sour w Polsce 2018

13 czerwca 2018 Marilyn Manson zagra w Warszawie na Torwarze. Jako support zaprezentuje się Stone Sour. Informację o biletach znajdziecie na stronie ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Stone Sour