10.02.2015 15:48

Stone Sour w coverze Metal Church!

Zespół Stone Sour nagrał swoją wersję kawałka grupy Metal Church. Posłuchajcie, jak brzmi odświeżony utwór „The Dark”!

Stone Sour w coverze Metal Church!
foto: PHOTOSHOT / REPORTER / East News

Stone Sour nagrał nową wersję piosenki „The Dark” w związku z nietypową okazją, bo na potrzeby filmu „Fear Clinic”. Posłuchajcie, jak brzmi utwór w nowym wykonaniu i obejrzyjcie fragmenty obrazu!

Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem lider grupy, Corey Taylor, zagrał  w filmie pracownika kliniki, który stara się utrzymać wszystko pod kontrolą, kiedy rozpętuje się piekło...

"

Aktorstwo zawsze było czymś, co chciałem robić. Oczywiście występowałem w teledyskach. Kiedy pojawiała się taka możliwość, starałem się wycisnąć z tego jak najwięcej. Ale zawsze chciałem mieć możliwość zagrania pełnoetatowej roli, gdzie nie gram samego siebie. "

Marzenia się spełniają! Wróćmy do muzyki - dlaczego to właśnie nowa wersja utworu kapeli Metal Church została elementem soundtracku „Fear Clinic”? Tajemnicę zdradził gitarzysta Stone Sour, Josh Rand.

"

Piosenka pierwotnie ukazała się na drugim albumie Metal Church, jako tytułowy kawałek. Krążek został wydany w 1986 roku. Utwór został wybrany przez reżysera, Roberta Halla i Coreya Taylora, którzy stwierdzili, że słowa utworu idealnie pasują do klimatu obrazu. Cover był nagrywany przez jakieś pół dnia w pokoju numer 237 w Burbank w Kalifornii. To było w marcu 2014 roku. "

Premiera filmu odbyła się 22 października 2014 roku podczas Screamfest Horror Film Festival w Hollywood. Nie wiadomo jeszcze kiedy polscy widzowie będą mogli zobaczyć „Fear Clinic”.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Corey Taylor Stone Sour