11.01.2016 13:42

Stone Sour w usypiającej wersji

Problem z zaśnięciem? Na pomoc śpieszy projekt Twinkle Twinkle Little Rock Star, który proponuje nietypowe kołysanki...

Stone Sour w usypiającej wersji
foto: kadr z wideo

Wieczór, gwiazdy świecą na niebie, dobranocka dobiegła końca, czas przyciąć komara. Jak skłonić szkraby, żeby grzecznie poszły do łóżka? Jedną z metod jest zanucenie dzieciakowi kołysanki. Każdy śpiewać może, więc taka opcja nie jest wcale zła.

Utwory na dobranoc kojarzą się nam z niewinnymi melodiami, przy których niesforne szkraby wymiękają i zasypiają. Jak już niejednokrotnie udowodniliśmy, urwisy lubią też mocne brzmienia, bo nawet w przedszkolu idą w pogo przy dźwiękach metalu. Natomiast, gdy są już nieco starsze, chwytają za gitarę czy perkusję i zakładają swoje pierwsze rockowe i metalowe zespoły. Dlatego też, warto dzieciakom już od najmłodszych lat zaaplikować dużą dawkę ostrego grania, by pociechy wyszły na ludzi.

Jeżeli więc chcecie powoli przyzwyczajać swoje szkraby do takiego repertuaru, Twinkle Twinkle Little Rock Star jest w sam raz dla Was. W ramach tego projektu możecie posłuchać repertuaru kapel znanych z mocnego grania w usypiających aranżacjach.

Stone Sour jako kołysanka? Wprawdzie „Through Glass” jest balladą z pazurem i zapewne dorośli niejednokrotnie słuchali tego kawałka na dobranoc. Jednak dla dzieciaków lepiej zapuścić wersję zdecydowanie delikatniejszą.

Posłuchajcie, jak brzmi numer Stone Sour jako kołysanka:

Twinkle Twinkle Little Rock Star przygotował całą EP-kę z utworami kapeli w takich właśnie spokojnych wersjach.

Zobaczcie, jakie utwory znajdują się na tym albumie.

Tracklista:

  1. Say You’ll Haunt Me
  2. Wicked Game
  3. Through Glass
  4. Bother
  5. Absolute Zero
  6. Tires

Jeżeli takie „śpiące” wersje mocnych brzmień przypadły Wam do gustu, możecie również sięgnąć po twórczość Joy Division, Faith No More, Rage Against The Machine, Def Leppard, Queens of the Stone Age, Ghost, Sex Pistols czy Megadeth. Teraz już wiecie, co należy włączyć dzieciakom na dobranoc. Życzymy słodkich snów!

Jak Wam się podoba „Through Glass” jako kołysanka?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Stone Sour