28.07.2017 13:29

Stone Sour z synem Coreya Taylora w roli wokalisty

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Syn Coreya Taylora już idzie w ślady taty – ostatnio zajął nawet jego miejsce w Stone Sour.

Stone Sour z synem Coreya Taylora w roli wokalisty
foto: kadr z wideo

Talent muzyczny dziedziczy się w genach. Jeśli macie co do tego wątpliwości, powinniście zobaczyć sceniczne popisy Griffina Taylora, syna lidera Slipknota i Stone Sour. Choć jest dopiero nastolatkiem, już jest bardzo sprawnym wokalistą i ma wszelkie zadatki, by kiedyś przerosnąć rodzica. Przypomina Coreya Taylora nie tylko głosem, ale i charakterystyczną fryzurą.

27 lipca 2017 o wokalnych umiejętnościach 14-letniego Griffina mogli przekonać się fani Stone Sour, którzy przybyli na koncert zespołu w Holmdel w stanie New Jersey. Przed utworem „Song #3” Corey Taylor przekazał mikrofon synowi. Ten zdecydowanie poradził sobie z trudnym zadaniem zastąpienia frontmana Stone Sour, który wspierał go harmoniami wokalnymi:

Jako że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, zobaczcie też sweetaśne metalowe selfie ojca i syna:

„Song #3” to singiel z najnowszej płyty Stone Sour. „Hydrograd”, który ukazał się 30 czerwca 2017 to szósty album studyjny zespołu. Oprócz „Song #3” krążek promują teledyski „Fabuless” i „Mercy”. Stone Sour nagrał też ostatnio cover utworu Rage Against The Machine, „Bombtrack” na potrzeby składanki „Metal Hammer Goes 90s”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Slipknot Corey Taylor Stone Sour