23.09.2017 23:29

Stone Temple Pilots o nowym wokaliście: Sprawy mają się dobrze

Muzycy nadal pozostają tajemniczy, ale twierdzą, że już niebawem pojawi się premierowy materiał. 

Stone Temple Pilots o nowym wokaliście: Sprawy mają się dobrze
foto: kadr z wideo

Odkąd w listopadzie 2015 roku Chester Bennington odszedł z kapeli Stone Temple Pilots, kapela nie ma frontmana. Wokalista zdecydował wówczas w pełni poświęcić się działalności w Linkin Park i wystąpił ostatni raz z STP w 2016 roku w ramach koncertu supergrupy King of Chaos w Long Beach w Kalifornii. 

Niektórzy mieli nadzieję, że do zespołu może powróci Scott Weiland. Jednak tak się nie stało - wokalista zmarł 3 grudnia 2015 roku w wieku 48 lat. Na początku 2016 roku Stone Temple Pilots zdecydował się na poszukiwanie nowego frontmana. Co rusz pojawiały się plotki dotyczące tego, kto może dołączyć do formacji. Jak dotychczas zespół nie podał żadnych szczegółowych informacji na ten temat. 

Jednak podczas wywiadu Dean Robert DeLeo, z którymi rozmawiał Steve Jones znany z Sex Pistols, wyznali, że chociaż to tajemnica, to jednak mogą zdradzić, że zespół niebawem pochwali się premierowym materiałem:

"

Sprawy mają się dobrze. Nowa muzyka, dojdzie do tego już niebawem.  "

Posłuchajcie, co jeszcze muzycy Stone Temple Pilots powiedzieli w tym wywiadzie:

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Jeff Gutt, uczestnik jednego z talent show, ma dołączyć do zespołu. Prawdopodobnie formacja zaczęła współpracę z wokalistą w listopadzie 2016 nagrywając nowy materiał. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznany więcej szczegółów, bowiem fani stęsknili się za muzyką formacji.

Aleksandra Degórska
Tagi: #Rock News #Stone Temple Pilots