12.03.2018 13:13

Stone Temple Pilots wykonał z 9-latkiem „Dead and Bloated”

Ten dzieciak umie się zaprezentować na scenie i w przyszłości wyrośnie na naprawdę dobrego frontmana.

Stone Temple Pilots wystąpiło z 9-latkiem
foto: kadr z wideo

Kto powiedział, że fani dobrego rockowego brzmienia to dorosłe osoby, które już wiele przeżyły. Otóż cięższego grania słuchają też dzieciaki - zapewne do takiego gustu muzycznego mocno przyczynili się ich rodzice.

W każdym razie już chyba nikogo nie zdziwi fakt, że na koncertach pojawiają się mali fani, którzy znają wszystkie teksty na pamięć i patrzą na swoich idoli z podziwem. Który z nich nie chciałby wystąpić razem ze swoim ulubionym zespołem na jednej scenie?

Ten 9-latek miał szczęście, bowiem Stone Temple Pilots wypatrzył go w tłumie podczas koncertu Phoenix 10 marca 2018 roku i zaprosił do zaśpiewania „Dead and Bloated” z płyty „Core”. Urwis okazał się być scenicznym zwierzem, który nie krępował się licznej publiczności i gdy już zaczął śpiewać, to nie chciał oddać mikrofonu.

11-latka stepowała na koncercie The Darkness, 13-letnia perkusistka wymiotła w utworze Meshuggah, natomiast inne nastolatki zachwyciły coverem „Atlas Rise” Metalliki - jak więc widać młode pokolenie nie leniuchuje. 

Nowa płyta Stone Temple Pilots

Album „Stone Temple Pilots” pojawi się 16 marca 2018 i będzie to siódmy w historii album studyjny zespołu, a pierwszy z nowym wokalistą - Jeffem Guttem, który jest następcą tragicznie zmarłych poprzednich frontmanów, czyli Scotta Weilanda i Chestera Benningtona.

Dotychczas usłyszeliśmy 4 nowe utwory z tego wydawnictwa: „Roll Me Under”, „Meadow”, „The Art Of Letting Go”, jak również „Never Enough”.

Hollywood Vampires w Polsce w 2018 - bilety

Ostatnio na koncertach Stone Temple Pilots pojawił się również inny gość - Johnny Depp wpadł na próbę zespołu, a nawet wystąpił z zespołem na koncercie w roli gitarzysty. Basista Robert DeLeo jest kolegą Johnny'ego Deppa, który gra w Hollywood Vampires.

Kapela wystąpi 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety na to muzyczne wydarzenie zakupicie w cenie od 179 zł w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Stone Temple Pilots