20.04.2017 14:56

Student zapłaci połowę mniej za Spotify Premium

Serwis streamingowy postanowił wyciągnąć rękę do studentów, którzy teraz mają możliwość zapłacenia mniejszej kwoty za Spotify Premium.

Student zapłaci połowę mniej za Spotify Premium
foto: materiały prasowe

Choć wielu muzyków narzeka na serwisy streamingowe to jednak sporo melomanów sięga po chociażby Spotify, żeby umilić sobie długą podróż, pracę, naukę czy po prostu posłuchać nowego albumu ciekawego artysty.

Szwedzki gigant streamingu postanowił stworzyć specjalną ofertę dla studentów, dzięki czemu za Spotify Premium zapłacą oni połowę dotychczasowej ceny, czyli 9,99 złotych miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia 2017 i na razie nie wiadomo jak długo będzie trwała. Serwis wprowadził tę ofertę w 33 krajach na całym świecie i tym samym oferta rozszerza się z trzech rynków do 36.

Ci, którzy będą chcieli skorzystać z tej oferty będą musieli przejść proces weryfikacji na stronie Spotify. Co więcej w celu usprawnienia obsługi nowej oferty serwis nawiązał współpracę z SheerID, która dostarcza rozwiązania z zakresu autoryzacji oraz uwierzytelniania uprawnień.

Funkcje Spotify Premium obejmują:

  • nieprzerwane odtwarzanie muzyki bez reklam
  • katalog ponad 30 milionów utworów
  • możliwość zapisywania muzyki w trybie offline
  • lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów

Przypomnijmy, że Spotify może pochwalić się liczbą 50 milionów płacących użytkowników. Co więcej z corocznych raportów wynika, że serwis przekazuje muzykom ponad 1,6 mld euro.

Będziecie korzystać ze specjalnej oferty dla studentów?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News