18.10.2019 17:18

Stworzono parodię hitu rapera Lila Nasa X w stylu Ghost [WIDEO]

Jak brzmiałby hit "Old Town Road" Lila Nasa X gdyby śpiewał go Ghost? Dzięki kanałowi Watta White'a możemy to sprawdzić.

Ghost
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Hit rapera Lila Nasa X - "Old Town Road" to prawdziwy fenomen. Muzyk nagrał przebój razem z Billym Rayem Cyrusem, ojcem popowej skandalistki Miley Cyrus. Kompozycja przez 18 tygodni utrzymywała się na 1. miejscu listy Billboard Hot 100 i została bezapelacyjnym przebojem tego roku. Nic więc dziwnego, że w sieci zaczęły pojawiać się przeróbki i covery kompozycji. Jedna z nich nawiązywała do muzyki Ghost.

Lil Nas X - Old Town Road w wersji Ghost

Na kanale Watta White'a pojawiła się parodia piosenki "Old Town Road". Twórca wyobraził sobie, co by było, gdy autorem kompozycji był Ghost, a nie znany raper. Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnością właścicielowi kanału udało się nagrać właśnie taką wersję hitu, którą możecie usłyszeć poniżej:

Korn
Korn
Przeczytaj także Ktoś połączył hit Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Sprawdź, jak brzmi Lion Korn

Ghost w Polsce w 2019 roku

Grupa Ghost po udanym koncercie na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie była gościem specjalnym Metalliki, wraca do Polski. Muzycy pojawią się w katowickim Spodku już 30 listopada 2019 roku. W roli gości specjalnych na koncercie zobaczymy również All Them Witches oraz Tribulation.

Zobacz też:Co by było, gdyby Slipknot nagrał utwór ze Spice Girls? Posłuchaj "If You Wanna Breathe My Sulfur"

Tagi: Rock News Ghost