11.12.2019 14:47

Stworzyli wyjątkową gitarę z gwoździ. Osiągnęła wartość niemal 2 tysięcy dolarów

Firma New Perspective Music stworzyła gitarę z... gwoździ. W opisie przedmiotu podkreślono, że z instrumentem należy obchodzić się szczególnie ostrożnie.

Gitara
foto: shutterstock.com

Żyjemy w czasach sieciówek, dlatego coraz bardziej liczy się dzisiaj oryginalność. Na wyróżnianie się z tłumu stawiają także gitarzyści, którzy customizują swoje instrumenty, aby wyglądać na scenie naprawdę niepowtarzalnie. Dlatego od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się coraz to nowe pomysły na tworzenie wioseł.

Gitara z gwoździ warta niemal 2 tysiące dolarów

Tym razem firma New Perspective Music zdecydowała, że spróbuje stworzyć gitarę, której korpus będzie składał się z... gwoździ. Eksperyment się udał, a niezwykły instrument jest już gotowy do kupienia.

Jak czytamy w opisie instrumentu:

"

Wszystkie gwoździe składające się na gitarę pochodzą z odzysku. Niektóre pochodzą z niedawno wyprodukowanych palet, ale są tam też takie, które mogą mieć nawet ponad 100 lat. "

Fender dla kobiet
Fender dla kobiet
Przeczytaj także Fender stworzy gitary dla kobiet. Kiedy pojawią się nowe instrumenty?

Twórcy ostrzegają również, że wyjątkową gitarę należy użytkować niezwykle ostrożnie, ponieważ wystającymi zewsząd gwoździami można bardzo łatwo się skaleczyć.

"

Tak, można się zranić grając na tej gitarze, ale jest ona tego warta. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z wiosła. "

Gitarę wyceniono na 1,995 dolarów. Poniżej możecie zobaczyć, w jaki sposób została wykonana oraz usłyszeć, jak brzmi:

Zobacz też: Jak wygląda gitara wykonana z 40 tysięcy zapałek? Instrument budowano przez 18 lat 

Tagi: Rock News