18.09.2018 17:02

Suicidal Tendencies połączył siły z Converse. Jak wygląda specjalna kolekcja ubrań?

Z okazji wydania nowego albumu oraz okrągłej rocznicy ukazania się debiutu Suicidal Tendencies zdecydował się na współpracę z Converse.

Suicidal Tendencies połączył siły z Converse. Jak wygląda specjalna kolekcja ubrań?
foto: SplashNews.com/East News

Oto kolejny przykład współpracy świata muzycznego z modą. Converse postanowił połączyć siły z prekursorami crossover trashu – Suicidal Tendencies. Zespół ma sporo powodów do radości w ostatnim czasie, bowiem świętuje 35. rocznicę debiutanckiej płyty oraz wydał nowy album „Still Cyco Punk After All These Years”.

Converse z kolekcją inspirowaną Suicidal Tendencies

Marka Converse postanowiła stworzyć zatem ubrania nawiązujące do tych dwóch ważnych wydarzeń w historii Suicidal Tendencies. Kultowy Chuck 70 jak i wybrane modele ubrań nawiązują do klasycznych plakatów i ulotek zespołu, które w latach 80. projektowane były przez ilustratora Rica Claytona.

Zobaczcie, jak prezentują się te ciuchy:

Kolekcja Converse x Suicidal Tendencies jest dostępna od 7 września 2018 w sklepach Converse w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Poznaniu w Posnanii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej oraz w Warszawie w Arkadii i Złotych Tarasach.

Moda i muzyka

Fani muzyki mają w czym wybierać jeżeli chodzi o ciuchy związane z ulubionymi kapelami. Black Sabbath sprzedawał ubrania dla skaterów, również Marilyn Manson zaprezentował własną kolekcję perwersyjnych ciuchów. Natomiast marka Diesel sprzedawała ubrania z logo nieistniejących kapel metalowych.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele