31.10.2018 11:57

Supergrupa muzyków HIM i Amorphis pokazała klip do "Given Time"

Zespół Flat Earth szykuje się do wydania debiutanckiego albumu "None For One". Sprawdźcie, jak prezentuje się 2. singiel promujący ten krążek.

Supergrupa muzyków HIM i Amorphis pokazała klip do "Given Time"
foto: kadr z wideo

Na początku 2018 roku fani HIM otrzymali informację, która dała im choć trochę nadziei. Po tym, jak grupa HIM ogłosił w 2017 roku koniec kariery, okazało się, że muzycy wcale nie wycofują się z przemysłu muzycznego. Gitarzysta Mikko „Linde” Lindström oraz perkusista Mika „Gas Lipstick” Karppinen zaangażowali się w supergrupę Flat Earth. W zespole grają również Niclas Etelävuori, były członek Amorphis oraz Anttoni „Anthony” Pikkarainen z grupy Polanski.  

Flat Earth z klipem do "Given Time"

Debiutancki album zatytułowany "None For One" pojawi się na sklepowych półkach 9 listopada 2018. Po pierwszym singlu "Blame" nadszedł czas na kolejny utwór promujący nowe wydawnictwo. Tym razem supergrupa zaprezentowała "Given Time", do którego powstał również teledysk w reżyserii Jarkko Tiitinena nagrany w Helsinkach.

Jakie jeszcze piosenki trafią na debiutancką płytę?

Flat Earth - "None For One": tracklista

 1. Subhuman
 2. Blame
 3. Given Time
 4. Cyanide
 5. None For One
 6. The Glow
 7. Noble Swine
 8. Limelight
 9. Freedoom
 10. Blunt
 11. Kill My God

Tak natomiast prezentuje się okładka albumu Flat Earth:

foto: materiały prasowe

Supergrupa podpisała kontrakt z Drakkar Entertainment. Wytwórnia już zapowiedziała, że chce supergrupę wypromować nie tylko na terenie Finlandii, ale również w całej Europie. 

Ville Valo zapowiedział nowy projekt muzyczny

Wokalista grupy HIM postanowił zaangażować się w projekt - Ville Valo & Agents, który w 2019 wyda album. Na płycie znajdą się kawałki stworzone przez Rauli Baddinga Somerjokiego. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News HIM