Supergrupa muzyków Rage Against The Machine w 2. singlu

Aleksandra Degórska
19.08.2016 09:35
Supergrupa muzyków Rage Against The Machine w 2. singlu Fot. kadr z wideo

Zespół podzielił się koncertowym nagraniem, które trafi już wkrótce na debiutancką EP-kę. Sprawdźcie, jak brzmi ten numer.

Choć kapela ma tylko kilka miesięcy na karku to prze do przodu z prędkością światła. W maju 2016 roku muzycy z Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill stworzyli supergrupę Prophets of Rage.

Kapela zadebiutowała w Whisky A Go Go 31 maja 2016 roku, zaś na pierwszy oficjalny singiel wybrano numer „Prophets of Rage”. Już 26 sierpnia 2016 roku światło dzienne ujrzy EP-ka zespołu zatytułowana „The Party’s Over”.

Za produkcję minialbumu odpowiedzialny jest Brendan O'Brien. Na krążku znajdą się dwie autorskie kompozycje, m.in. utwór tytułowy i „Prophets of Rage”.

Trzy pozostałe to wersje live kawałków „Killing in the Name”, „Shut Em Down” oraz „No Sleep Til Cleveland”. Już teraz możecie sprawdzić, jak prezentuje się ostatni z nich, który związany jest z utworem Beastie Boys „No Sleep Til Brooklyn”:

EP-kę można zamawiać z przedsprzedaży. Zobaczcie również, jak prezentuje się jej okładka:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk, Chuck-D i B-Real, bo oni tworzą Prophets Of Range, w ramach trasy wraz z AWOLNATION i Wakrat zagrają już 19 sierpnia 2016 roku w Virginii.

Tak kapela zapowiada tournée, które zakończy się 16 października 2016:

W międzyczasie supergrupa miała swój telewizyjny debiut w programie „Jimmy Kimmel Live!”. Co więcej zespół postanowił zagrać specjalny koncert dla osadzonych w więzieniu w Norco w Kalifornii. W ostatniej jednak chwili odwołano występ, jednak muzycy się nie poddali i wystąpili przed terenem więzienia.

Jak oceniacie nagranie „No Sleep Til Cleveland”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.