Świat rocka reaguje na tragedię na festiwalu muzycznym w Las Vegas

Aleksandra Degórska
02.10.2017 17:40
Świat rocka reaguje na tragedię na festiwalu muzycznym w Las Vegas Fot. AFP / EAST NEWS

Kondolencje złożyli m.in. muzycy Slipknota, Guns N' Roses czy Machine Head.

1 października 2017 roku na festiwalu Route 91 Harvest Music Festival w Las Vegas doszło do strzelaniny. Początkowa liczba 20 osób zabitych na przestrzeni ostatnich godzin wzrosła do 58 osób, zaś 515 osób zostało rannych. Do masakry doszło o godzinie 22:30 lokalnego czasu. Sprawcą okazał się być 64-letni Stephen Paddock. Mężczyzna strzelał do zebranych na wydarzeniu z pobliskiego hotelu, z 32. piętra. 

Tragedia, która miała miejsce podczas koncertu Jasona Aldeana poruszyła cały świat i wiele osób zabiera głos komentując te wydarzenia. Również rockmani postanowili złożyć kondolencje i wyrazić chęć pomocy ofiarom udostępniając wpisy na serwisach społecznościowych. Przeczytajcie wpisy m.in. Coreya Taylora, Nickelback czy Machine Head.

Obudziłem się i usłyszałem straszne wieści o Las Vegas. Sprawdzam teraz, czy wszystko w porządku z przyjaciółmi i rodziną. Jestem w szoku.

Modlimy się za wszystkich w Las Vegas. Proszę bądźcie bezpieczni, pomagajcie sobie wzajemnie. To jest przerażające, mamy złamane serca.

Obudziłem się dowiadując się o tej okropnej strzelaninie w Las Vegas. Jest mi bardzo przykro za tych, którzy stracili bliskich. To wszystko rozdziera serce.

Jesteśmy sercem z ofiarami okropnej strzelaniny zeszłej nocy w Las Vegas na festiwalu muzyki country.

Jesteśmy z ludźmi w Vegas w naszych modlitwach.

Kierujemy naszą miłość i modlitwę do 50 niewinnych ofiar zamordowanych i rannych w strzelaninie w Las Vegas. Bądźcie bezpieczni.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.