Światowej sławy zawodnik MMA fanem polskiego metalu. "Lubię Vadera i Behemotha"

21.10.2020 13:22
Światowej sławy zawodnik MMA fanem polskiego metalu. "Lubię Vadera i Behemotha" Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Josh Barnett w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że jest metalowcem. Okazało się, że lubi słuchać także polskich reprezentantów ekstremy. 

Josh Barnett, amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki przyznał, że słucha metalu. Sportowiec lubi ekstremalną muzykę oraz jej polskich reprezentantów. Wśród kapel, które grają mu w głośnikach wymienił Behemotha oraz Vadera.

Josh Barnett fanem Behemotha i Vadera

Josh Lawrence Barnett to prawdziwa gwiazda MMA. Amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki oraz wrestler jest byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej a od 2003 roku nosi tytuł Króla Pancrase w kategorii otwartej. Kto interesuje się tymi sportowymi dziedzinami, na pewno zna zarówno listę sukcesów Barnetta, jak i afery dopingowe z jego udziałem. Tym razem jednak dowiedzieliśmy się co nieco o guście muzycznym sportowca.

Zawodnik MMA słucha polskiego metalu

Barnett pojawił się w jednym z odcinków podcastu Czerwona Kartka prowadzonego przez Reda czyli Ernesta Ivanda. Podczas półtoragodzinnej rozmowy poruszono wiele tematów, również tych niekoniecznie związanych z uprawianymi przez Barnetta dyscyplinami. Na tapet wzięto pandemię czy teorie spiskowe. Gość podcastu przyznał się też do słuchania metalu.

Przeczytaj także

Okazało się, że w jego głośnikach można usłyszeć polskie kapele wykonujące ekstremalną odmianę metalu. Jak wyznaje Barnett:

Jestem człowiekiem metalu. Lubię Behemotha i Vadera.

 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.