Świetny cover Skunk Anansie w talent show. Ta wokalistka zamurowała jurorów [WIDEO]

15.12.2020 14:10
Skunk Anansie Fot. Global Media Group/Sipa USA/East News

Cover Skunk Anansie w niemieckim talent show. Wokalistka zrobiła niezłą furorę!

Muzyczne talent show nie przestają być popularne. Co rusz wokaliści próbują swoich sił starając się jak najlepiej wypaść przed jury, by przejść do kolejnego etapu konkursu, zdobyć rozgłos i może nawet kontrakt muzyczny. Co ciekawe, w tego typu talent show coraz częściej możemy usłyszeć rockowe hity.

Polecamy

Świetny cover Skunk Anansie w talent show. Ta wokalistka zamurowała jurorów [WIDEO]

W niemieckiej edycji The Voice nie zabrakło uczestników, którzy bardzo dobrze czują się w rockowym repertuarze. Jedna z wokalistek, Lorena Daaum, zachwyciła jurorów rockową wersją "Enjoy the Silence" Depeche Mode. W kolejnym odcinku sięgnęła po numer Skunk Snansie "Weak". Posłuchajcie, jak jej poszło:

Wszyscy jurorzy byli zachwyceni tym wykonaniem i dziewczyna przeszła do kolejnego etapu konkursu. Czy uda jej się wygrać The Voice? Będzie to dosyć trudne, bo w programie bierze udział wielu uzdolnionych wokalistów reprezentujących różne style muzyczne. Posłuchajcie, jak dziewczyna wypadła podczas swojego pierwszego występu w programie:

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.