Świnka Peppa jednak woli Bring Me The Horizon?

Aleksandra Degórska
20.02.2017 13:13
Świnka Peppa jednak woli Bring Me The Horizon? Fot. kadr z wideo; Retna / Photoshot / Reporter / East News; Caryca Pejnta

Sądziliśmy, że ta postać wybiera death metal i nic więcej dla niej się nie liczy... jednak okazuje się, że przemawiają do niej również inne klimaty.

Choć ta postać jest różowa, niewinna i naprawdę dziecinna nie oznacza to jednak, że słucha ona jedynie repertuaru dla maluchów. Często pozory mylą i nie inaczej sprawa się ma w tym przypadku. Wesoło chrumkająca świnka wygląda niepozornie, ale tak naprawdę w środku jest prawdziwym metalowcem.

Przynajmniej tak sądziliśmy, gdy odnaleziono nagranie pokazujące, że Peppa całym swoim serduszkiem kocha death metal. Teraz jednak okazuje się, że sprawa przedstawia się nieco inaczej. Świnka lubi również muzykę panów w wąskich rurkach (dla niewtajemniczonych takie bardzo wąskie spodnie).

Bring Me The Horizon budzi dużo kontrowersji, niektórzy nie chcą ich zaliczać do metalowego świata, ale jedno jest pewne - świnka Peppa naprawdę lubi tę kapelę, w przeciwieństwie do jej znajomych, którzy wolą bluesowe brzmienia:

Strach pomyśleć co ze świnki wyrośnie skoro już w tak młodym wieku słucha takiego repertuaru. Może sama skusi się na muzyczną karierę i zacznie chrumkać do metalowego podkładu. Wszystko jest w końcu możliwe! 

Jeżeli zaś chodzi o nagrania Bring Me The Horizon to polecamy mashup, w którym połączono „Follow You” z kawałkiem Snoop Dogga „Drop It Like It's Hot”... i wcale nie żartujemy, taka wersja naprawdę powstała i rzeczywiście te utwory do siebie pasują.

A na koniec mamy dla Was ankietę:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.