Sylwester z kochankiem. Nocny Kochanek pożegna 2020 rok specjalnym koncertem

Joanna Chojnacka
11.12.2020 14:28
Nocny Kochanek Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Nocny Kochanek chce pożegnać ten niezbyt owocny koncertowo rok huczną imprezą. Muzycy zorganizują Sylwester z Kochankiem. 

Tegoroczny Sylwester będzie znacznie różnił się od wszystkich poprzednich. Spora część z nas zdecyduje się na pozostanie w domach i spędzenie ostatnich godzin w roku w gronie najbliższych. Fani Nocnego Kochanka będą mogli spędzić ten czas także ze Zdrajcami Metali za sprawą Sylwestra z kochankiem.

Nocny Kochanek zaprasza na Sylwestra z kochankiem!

2020 rok nie był łaskawy dla muzyków oraz fanów występów na żywo. Większość tras koncertowych planowana na ostatnie 12 miesięcy nie odbyła się wcale lub występy zgromadziły znacznie skromniejszą publiczność, niż przewidywano przed pandemią koronawirusa. Wielu artystów i organizatorów eventów decydowało się na imprezy online. Występ w takiej formule zaproponował także Nocny Kochanek. W mijającym roku zespół transmitował koncert na żywo z Krakowa, a także opublikował alkustyczne granie prosto z domu każdego z członków kapeli.

Tym razem muzycy proponują swoim fanom alternatywę dla Sylwestra z Dwójką. Muzycy zapowiedzieli koncert pod hasłem "Sylwester z kochankiem", który wystartuje 31 grudnia o 22:15 na kanale grupy na YouTubie. Zespół deklaruje, że podczas występu nie obejdzie się bez niespodzianek.

Muzycy wyjaśniają skąd pomysł na taki występ:

Z uwagi na brak wydarzeń koncertowych w ogóle oraz problemy z możliwością ogarnięcia zabawy sylwestrowej, wielu z nas spędzi ten dzień w domu. Stąd pomysł, aby urozmaicić oczekiwanie na północ i zagranie koncertu właśnie 31 grudnia, tak ażeby w Nowy Rok wejść w towarzystwie Docenta Fiutta, Doktora Olgierda Ngala, Wielkiego Wojownika i Letniego Kochanka!

Sylwester z kochankiem. Bilety

Sylwestrowy koncert będzie darmowy, jednak z uwagi na trudną sytuację wszystkich artystów, zespół zachęca do wpłat dowolnych kwot na ich rzecz. Będą one symboliczną opłatą za wirtualny bilet wstępu.

Przypominamy, że nie tylko Nocny Kochanek zaprosił swoich fanów na wspólne żegnanie 2020 roku. Sylwestra możecie spędzić także w towarzystwie formacji KISS, która również organizuje występ online, czy Jeana-Michela Jarre'a, który wystąpi w wirtualnej katedrze Notre-Dame

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.