Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta rośnie na metalowca

Aleksandra Degórska
19.02.2016 10:57
Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta rośnie na metalowca Fot. Splash / Splash News / EAST NEWS

Skąd takie przypuszczenia? Dzieciak słynnej pary paraduje dumnie w ciuchach z logo metalowych kapel. Brawa dla rodziców, którzy nie zakazują mu słuchać naprawdę ostrego grania.

Nie od dziś wiadomo, że moda lubi sobie poromansować z muzyką. Artyści wymyślali swój wizerunek, tak by wyróżniać się na tle innych. Liczne subkultury, które powstawały wokół gatunków muzycznych czy też artystów, swoim imagem ściśle nawiązywały do ulubionych kapel.

Współczesna moda lubi czerpać z tego, co już kiedyś było w trendzie, nikogo więc nie dziwi, że fashion victim chodzą w trampkach inspirowanych Sex Pistols czy w ciuchach od Saint Laurent nawiązujących do stylu ubioru Kurta Cobaina. Już jakiś czas temu pojawiła się moda na koszulki z logo słynnych rockowych oraz metalowych zespołów. W konsekwencji sporo osób nie było świadomych, że nosi logo The Ramones zwracając uwagę jedynie na walory artystyczne i nie bardzo będąc świadomym o co chodzi z tym całym punk rockiem. W sieciówkach pojawiły się nawet kolekcje ubrań z logo nieistniejących zespołów od takich marek, jak Diesel czy H&M.

Sprawa wygląda nieco inaczej z adoptowanym synem Brada Pitta i Angeliny Jolie. Maddox ma 14 lat i dumnie paraduje w koszulkach oraz bluzach z logo takich kapel, jak Slipknot, Metallica, Whitechapel, Avenged Sevenfold czy Iron Maiden. Wszystko więc wskazuje, że nie jest to tylko spowodowane chęcią bycia modnym, prędzej miłością do ostrej muzyki. Brawa więc dla rodziców, którzy nie zabraniają mu słuchać takich brzmień, bo wiadomo jak to ze starszymi bywa.

Zobaczcie, jak prezentuje się syn słynnej pary w koszulkach z logo metalowych kapel:

Możliwe, że Maddox wpływa na swoje młodsze przybrane rodzeństwo:

foto: CALA / Broadimage / EAST NEWS Fot. foto: CALA / Broadimage / EAST NEWS

Nierzadko bywa tak, że dzieci słuchają tego, co rodzice, ale Pitt i Jolie wolą coś mniej ostrego. Jak więc się stało, że ich dzieciak został metalowcem - nie wiadomo. Ciekawe, czy ściszają głośniki, gdy Maddox słucha zbyt głośno Slayera. Pozory mylą, bowiem również Daniel Radcliffe, córka Michaela Jacksona, Paris czy nawet członek brytyjskiej rodziny królewskiej, książę Harry, lubią sobie posłuchać mocnego łupania.

Coraz więcej gwiazd paraduje w koszulkach z logo metalowych zespołów. Niektórzy nawet twierdzą, że są fanami mocnych brzmień jak Lady Gaga, a jej dobrym znajomych jest Rob Halford.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.