Syn Donalda Trumpa twierdzi, że jego ojciec nie jest rasistą, bo pozwalał mu bawić się z Michaelem Jacksonem

07.11.2019 11:16
Syn Donalda Trumpa twierdzi, że jego ojciec nie jest rasistą, bo pozwalał mu bawić się z Michaelem Jacksonem Fot. . JOHANNES EISELE/AFP/East News

Syn Donalda Trumpa, Donald Trump Jr. w swojej najnowszej książce ujawnił, że ojciec pozwalał mu spędzać czas z Królem Popu.

O tym, że Donald Trump jest rasistą mówi się od dawna. Syn prezydenta Stanów Zjednoczonych w swojej najnowszej książce bronił ojca i opowiadał historie z dzieciństwa, które mają przemawiać na korzyść Trumpa. Okazuje się, że obecna głowa USA pozwalała mu spędzać czas z Michaelem Jacksonem.

Syn Donalda Trumpa twierdzi, że jego ojciec nie jest rasistą, bo pozwalał mu bawić się z Michaelem Jacksonem

Nie do końca wiadomo, jak ustosunkować się do tych opowieści. Wszystko dlatego, że w 2019 roku stacja HBO nakręciła dokument "Leaving Neverland", który opowiada o dwóch chłopcach, którzy ujawniają, że byli molestowani przez Michaela Jacksona. Okazuje się, że Król Popu zabierał dzieci na wakacje, zapraszał je swojej posiadłości i wykorzystywał. Okazuje się, że syn Donalda Trumpa często grywał z Jacksonem w gry wideo. Informacja ujrzała światło dzienne po opublikowaniu książki, w której syn prezydenta USA broni swojego ojca przed oskarżeniami o rasizm: 

Pewnego razu w pokoju Eryka mój ojciec zobaczył, jak Michael Jackson jest zaangażowany w "Żółwie Ninja", w które grał razem z nami. Powiedział mu, że może zabrać grę ze sobą. Moją grę! Do dzisiaj Eryk mówi, że to była jego gra, bo była w jego pokoju, ale ja dobrze wiem do kogo należały "Żółwie Ninja". Musiałem podjąć się letniej pracy, żeby zarobić na tę grę! I proszę, nagle pojawił się Michael Jackson, który mi to odbiera!

Przeczytaj także

W dalszej części książki "Triggered: How the Left Thrives on Hate and Wants to Silence Us" Donald Trump Jr. staje w obronie swojego ojca:

[...] Fakt, że mój ojciec wysyłał swoje dzieci na wakacje z czarnymi mężczyznami lub pozwalał swoim synom grać w gry wideo z Michaelem Jacksonem brzmi dziwnie, prawda? Jeśli jest rasistą, ciężko sobie z tym radzi.

Trump Jr. zaznaczył również, że informacje o tym, że Michael Jackson wykorzystywał seksualnie dzieci była szokująca i była sporym zaskoczeniem. 

Zobacz także: Donald Trump udostępnił mema z grupą Nickelback

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.