Syn Grzegorza Ciechowskiego i reżyser filmu o jego ojcu bojkotują TVP

02.03.2020 14:39
Syn Grzegorza Ciechowskiego i reżyser filmu o jego ojcu bojkotują TVP Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Reżyser filmu o Ciechowskim oraz syn artysty nie chcą współpracować z Telewizją Polską. Nie będą promować obrazu o artyście w TVP.

Na PolakPotrafi.pl pojawiła się zbiórka dotycząca filmu "Obywatel miłość". Obraz to opowieść o Grzegorzu Ciechowskim. Aby produkcja trafiła na DVD potrzeba środków, aktualnie fani muzyka zasilili konta twórców kwotą 15 tysięcy złotych. Pomysłodawcy zbiórki przygotowali dla darczyńców specjalne pliki z fragmentami filmu, które nie trafiły do produkcji, możliwość spotkania z twórcami, a także pamiątki takie jak wizytówki Ciechowskiego.

Bruno Ciechowski i Wojciech Skrobiszewski bojkotują TVP

To nie pierwsza zbiórka związana z legendarnym muzykiem. Jak donosi onet.pl, wcześniej w podobny sposób udało się zebrać pieniądze na wydanie albumu fotograficznego "Grzegorz Ciechowski - Andrzej Świetlik".

Przeczytaj także

Wiele ułatwiłoby twórcom "Obywatela miłość" wsparcie ze strony telewizji. Zainteresowanie produkcją wyraziła Telewizja Polska. Jednak zarówno Bruno Ciechowski - syn muzyka, jak i reżyser filmu - Wojciech Skrobiszewski - nie chcą promocji w TVP. Na propozycję stacji kierowanej przez Jacka Kurskiego, Skrobiszewski odpisał krótko:

Nie ma takiej możliwości, żebyśmy weszli w relacje z TVP.

Występu w TVP odmówił także Bruno Ciechowski. Na zaproszenie od stacji zareagował równie konkretną odmową: "Nie chodzę do TVP".

Zobacz też: Paweł Deląg z gwiazdą "Plotkary" w amerykańskim filmie "Enemy Lines". Zobaczcie zwiastun 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.