Syn Nicka Cave'a zagrał w serialu Netfliksa „The End of F**king World”. Widzowie oszaleli na punkcie tego bohatera

Aleksandra Degórska
17.01.2018 13:56
Syn Nicka Cave'a zagrał w serialu Netfliksa „The End of F**king World”. Widzowie oszaleli na punkcie tego bohatera Fot. Shotwell/BEI/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Przekonajcie się, co sprawiło, ze ludzie chcą serialu z przygodami tego właśnie bohatera.

I oto mamy kolejny serial Netflix, tym razem o nastolatku psychopacie. „The End of F**king World” bazuje na powieści graficznej Charlesa Forsmana i pokazuje losy pewnego 17-latka, który postanowił, że kogoś zabije - w końcu jakoś musi sobie udowodnić, że jest psychopatą nie gorszym niż chociażby Hannibal Lecter z „Milczenia owiec”.

James (Alex Lawther) na ofiarę wybrał Alyssę (Jessica Barden), jednak sytuacja nieco się komplikuje i wkrótce dzieciaki zostają parą. Widzowie zwrócili szczególną uwagę na jeszcze inną postać, która ukradła im serce - chodzi o Frodo - młodego chłopaka, który pracuje w sklepie i ma dosyć swojego życia.

Ludzie pokochali tego nastolatka, któremu się wydaje, że niszcząc sklep zmieni coś w swoim nudnym życiu. Co ciekawe w rolę Frodo wcielił się Earl Cave - syn Nicka Cave'a. 17-letni chłopak pojawił się dotychczas tylko w dokumencie „20 000 dni na Ziemi” czy serialu „Born to Kill”.

Widzom jednak tak mocno przypadła do gustu jego rola w „The End of F**king World”, że chcieliby zobaczyć serial opowiadający losy tylko tego bohatera.

Dzieci słynnych gwiazd często same ciągnął się do show biznesu i odnoszą sukcesy w muzyce, filmie czy modelingu. Czas pokaże, jak dalej potoczą się losy Earla Cave'a - trzymamy kciuki za jego karierę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.