17.07.2015 12:24

Syn Nicka Cave'a napisał wzruszający list do brata

Po tragicznej śmierci syna Nicka Cave'a, Arthura, jego bliźniak udał się na miejsce śmierci brata, gdzie złożył wzruszający list dedykowany jego pamięci. Zobaczcie co chciał mu w nim przekazać.

Syn Nicka Cave'a napisał wzruszający list do brata
foto: REX Shutterstock/East News

Zaledwie 15-letni chłopiec zginął w wyniku odniesionych ran od upadku z wysokiego klifu we wtorkowy wieczór 14 lipca 2015 w Ovingdean Gap. Odnaleziony syn Nicka Cave'a został przewieziony do pobliskiego szpitala. Na miejscu stwierdzono jego zgon.

Tam, gdzie zginął chłopak od paru dni składane są kwiaty. Wśród nich znalazł się także list, jaki pozostawił tu Earl Cave, brat Arthura. Pisze on w nim:

"

Na zawsze w naszych myślach. Arthur, bardzo Cię kocham. Radością było przy Tobie być. Nigdy Cię nie zapomnę. Byłeś najlepszym bratem, o jakiego mógłbym prosić. Earl. "

list

Dzień po śmierci nastolatka na miejsce wypadku przybyli rodzice chłopca. Jego matka, Susie Bick, wraz z synem udali się tam, gdzie przyjaciele Arthura złożyli dla niego kwiaty. Nick Cave pozostał w samochodzie dopóki znajomi zmarłego 15-latka nie udali się w stronę domów. Pozostawili po sobie równie wzruszające wiadomości, jak ta napisana przez Earla:

"

Drogi Arthurze,

słowa nie oddadzą tego, jak wszyscy będą za Tobą tęsknić. Nigdy nie zostaniesz zapomniany i zawsze będzie dla Ciebie miejsce w naszych sercach.

Wszyscy Cię bardzo kochamy i będziemy dalej wieść nasze życia dla Ciebie, jak najlepiej będziemy potrafić.

Każdego 14 lipca będziemy się spotykać pod tym klifem.

Josh i Amelia "

list przyjaciół

Rodzice chłopca wydali oświadczenie, w którym proszą o uszanowanie ich prywatności, aby mogli się uporać z wielkim bólem po utracie syna.

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Nick Cave