21.05.2020 13:09

Ozzy Osbourne myśli o emeryturze? Jego syn wyznał, kiedy wokalista przestanie występować

Jack Osbourne opowiadając o nadchodzącym dokumencie o Ozzym wyznał, że niedługo prawdopodobnie wokalista Black Sabbath przejdzie na emeryturę. 

Ozzy Osbourne
foto: Rex Features/East News

Wiele osób zastanawia się, ile jeszcze lat będzie występować Ozzy. Jak wiemy, Osbourne z powodów zdrowotnych musiał przełożyć swoją trasę koncertową w 2019 i niestety również na początku 2020 był zmuszony do przesunięcia występów. Okazało się, że wokalista przechodzi rehabilitację po wypadku oraz zmaga się z chorobą Parkinsona. Ozzy chce wrócić na scenę, ale bądźmy realistami - kiedyś będzie musiał zejść ze sceny. Jego syn wyznał, że zapewne przez najbliższe lata Ozzy będzie aktywnie działać w przemyśle muzycznym. 

Ozzy Osbourne myśli o emeryturze? Jego syn wyznał, kiedy wokalista przestanie występować

Jack Osbourne rozmawiał z Collider na temat nadchodzącego dokumentu "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne", który ukaże się latem 2020. Film ukaże się w ramach cyklu produkcji biograficznych A&E i w dokumencie wypowiedzą się m.in. Rick Rubin, Post Malone czy Marilyn Manson. Sharon i Jack Osbournowie są współproducentami. 

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne szczerze wyznał, czy powróci na scenę. Jak się czuje wokalista?

Za reżyserię odpowiada R. Greg Johnston, który wcześniej był producentem "The Osbournes". Syn Ozzy'ego opowiadając o pracy nad nowym dokumentem przy okazji wyznał, kiedy prawodpodobnie jego ojciec przejdzie na emeryturę. 

"

Johnston jest wielkim miłośnikiem muzyki i pracowaliśmy z nim przy "The Osbournes". Dobrze rozumie całą naszą rodzinę i karierę ojca, więc praca nad tym dokumentem była dla niego łatwizną. To był też dobry moment, bo od ostatniego dokumentu minęło 10 lat, a od tamtej pory wiele się zmieniło. Tata prawdopodobnie przejdzie na emeryturę za 5-10 lat, więc film dokumentalny ukaże się w odpowiednim momencie jego kariery.  "

Czy Ozzy powinien przejść na emeryturę?

Ozzy wydał w lutym 2020 nowy krążek "Ordinary Man", na którym nie zabrakło świetnych gości. W tytułowym kawałku pojawił się Elton John, na krążku usłyszymy również Slasha, Chada Smitha czy Duffa McKagana. 

Zobacz także: Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Black Sabbath